Stamboom Batavier » Arnold Hooghart (± 1712-????)

Persoonlijke gegevens Arnold Hooghart 

  • Hij is geboren rond 1712.Bron 1
    Arnold was afkomstig van de Gelderse Caij Gaess
    Jacoba uit de Oude Feentuijnen
  • Hij is overleden.
  • Hij is begraven op 28 april 1770 in Amsterdam.Bron 2
  • Een kind van Godfriedus Hooghart
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 november 2020.

Gezin van Arnold Hooghart

Hij is getrouwd met Jacoba de Raven.

Zij zijn getrouwd op 24 mei 1736 te Amsterdam.Bron 3

Na inschrijving van de ondertrouw in het pui-register werden de namen van de trouwlustigen opgehangen aan de pui van het stadhuis.

Kind(eren):

  1. Henricus Hooghart  1739-????
  2. Clara Hooghart  1741-????
  3. Henrica Hooghart  1743-???? 
  4. Nicolaus Hooghart  1745-???? 
  5. Alida Hooghart  -1819 
  6. Johannes Hooghart  1750-???? 
  7. Willem Hooghart  1753-???? 
  8. Maria Hooghart  -1823 
  9. Wilhelmus Hooghart  1756-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arnold Hooghart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arnold Hooghart

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arnold Hooghart


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. Begraafregister Oude Kerk
  3. Huwelijksintekening PUI (PUIJ)


De publicatie Stamboom Batavier is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arnold Batavier, "Stamboom Batavier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-batavier/I20876.php : benaderd 13 februari 2026), "Arnold Hooghart (± 1712-????)".