Stamboom Batavier » Johanna Geertruijd Heijster (????-< 1771)

Persoonlijke gegevens Johanna Geertruijd Heijster 

  • Zij is geboren in Latum (gem. Zevenaar).
  • Feit: (vermelding) Verkoop Huis en Erf.Bron 1
    Op 24-06-1771 verkoopt Johanna Heijsters, borgeresse alhier, weduwe van Willem van Lingh, tevens als moeder en aangestelde voogdesse over hun drie minderjarige kinderen Aaltje, Geertruid en Jannetje van Ling.
    Object:
    een huis, erf en grond staande achter de Kamp in de Pothstraat, met een hof daarachter met een vrije toegang die daartoe is afgezet is en met het recht tot de pomp, waterlozing en zinkgat, gemeen met het belendende huis van Jan van Lingh, door de schuur van Evert van de Tol
    Kopende partij:
    Wulfert van der Maath, bakker en tabaksplanter alhier en zijn vrouw
    :
  • Zij is overleden voor 1771.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 augustus 2014.

Gezin van Johanna Geertruijd Heijster

Zij is getrouwd met Willem Jansz van Ling.

Zij zijn getrouwd op 12 juli 1750 te Amersfoort.Bron 2


Kind(eren):

  1. Jan van Ling  -1763
  2. Aaltje van Ling  1752-????
  3. Geertruij van Ling  1754-????
  4. Jannetje van Ling  1756-1828 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Geertruijd Heijster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Geertruijd Heijster

Johanna Geertruijd Heijster
????-< 1771

1750

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. Huwelijksregister Gereformeerde Gemeente


De publicatie Stamboom Batavier is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arnold Batavier, "Stamboom Batavier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-batavier/I18419.php : benaderd 30 december 2025), "Johanna Geertruijd Heijster (????-< 1771)".