Hij is getrouwd met Maritgen Dircxsdr.
Zij zijn getrouwd rond 1718.
Kind(eren):
De oorsprong van de naam Westgeest ligt te Lisse, ten zuiden van Lisse tussen de Heereweg en de Achterweg lagen zanderige gronden (geestgronden) die de Westgeest werden genoemd. Geestgrond is een lagestrook vlakke zandgrond gelegen aan de binnenzijde van de duinen, oorspronkelijk was dit ook duin. Het was niet ongebruikelijk dat een achternaam vernoemd werd naar een stuk land of gebied.
Huijch staat vermeld in 1599 op de lijst van weerbare mannen van Rijnland te Lisse, hij moet dus op 13 januari 1599 jonger dan 60 jaar zijn geweest.
Hij was opperzandmeester bij de afzanding van het keukenduin (1604-1605), wonende op een hofstede die gehuurd werd van de heer van Schagen, gelegen in de Westgeest te Lisse (<1592-1612)
Bij de boedelscheiding in 1619 ging de helft naar Maritgen Dirkcxd en de andere helft werd verdeeld over de acht kinderen (ieder 1/8 deel)