Stamboom Baris » Johan Willemsz Rees (± 1630-1667)

Persoonlijke gegevens Johan Willemsz Rees 

  • Hij is geboren rond 1630.
  • Hij is overleden op 19 juni 1667 in Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland NL.

Gezin van Johan Willemsz Rees

Hij is getrouwd met Elisabeth van Haamstede.

Zij zijn getrouwd op 3 april 1657 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland NL.


Kind(eren):

  1. Willem Rees  1659-1723 
  2. Adriaan Rees  1660-1690


Notities over Johan Willemsz Rees


Voorouders (en nakomelingen) van Johan Willemsz Rees

Johan Willemsz Rees
± 1630-1667

1657
Willem Rees
1659-1723
Adriaan Rees
1660-1690

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1667: Bron: Wikipedia
    • 8 mei » Begin van de devolutieoorlog tussen Frankrijk en Spanje, uitgevochten op het grondgebied van de Spaanse Nederlanden.
    • 6 juni » Een oorlogsvloot van de Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden onder het bevel van admiraal Michiel de Ruyter bereikt in Engeland de monding van de Theems, waarna de imponerende Tocht naar Chatham begon.
    • 15 juni » Jean Baptiste Denis voert de eerste bloedtransfusie bij een mens uit.
    • 20 juni » Kardinaal Giulio Rospigliosi wordt gekozen tot Paus Clemens IX.
    • 26 juni » Kroning van Paus Clemens IX in Rome.
    • 31 juli » De Vrede van Breda wordt gesloten, waarmee de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog ten einde komt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Rees

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rees.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rees.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rees (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Baris is opgesteld door Paul Baris (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Paul Baris, "Stamboom Baris", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-baris/I80914.php : benaderd 14 januari 2026), "Johan Willemsz Rees (± 1630-1667)".