Stamboom Baris » Aldegonde van Schenck van Nydeggen (1720-1799)

Persoonlijke gegevens Aldegonde van Schenck van Nydeggen 


Gezin van Aldegonde van Schenck van Nydeggen

Zij is getrouwd met Jan Arnold von Splinter.

Zij zijn getrouwd op 22 juli 1755 te Sevenum, zij was toen 34 jaar oud.


Notities over Aldegonde van Schenck van Nydeggen



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schenck van Nydeggen


De publicatie Stamboom Baris is opgesteld door Paul Baris (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Paul Baris, "Stamboom Baris", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-baris/I74907.php : benaderd 27 januari 2026), "Aldegonde van Schenck van Nydeggen (1720-1799)".