Stamboom Baris » Elisabeth De Rover Van Montfoort (1415-1469)

Persoonlijke gegevens Elisabeth De Rover Van Montfoort 

  • Zij is geboren C 1415 in Montfoort (Utr) NL.
  • Zij is overleden in het jaar 1469, zij was toen 54 jaar oud.

Gezin van Elisabeth De Rover Van Montfoort

Zij is getrouwd met Adam Van Der Duyn.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1440, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jacob Van Der Duyn  1454-1506 

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth De Rover Van Montfoort

Elisabeth De Rover Van Montfoort
1415-1469

1440

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Montfoort


De publicatie Stamboom Baris is opgesteld door Paul Baris (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Paul Baris, "Stamboom Baris", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-baris/I42598.php : benaderd 15 januari 2026), "Elisabeth De Rover Van Montfoort (1415-1469)".