Stamboom Baris » Antoine De Bourbon-Vendome (1518-1562)

Persoonlijke gegevens Antoine De Bourbon-Vendome 


Gezin van Antoine De Bourbon-Vendome

(1) Hij is getrouwd met Louise De La Béraudière.

Zij zijn getrouwd C 1550, hij was toen 31 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Charles De Bourbon  1555-1610


(2) Hij is getrouwd met Jeanne 3 D' Albret.

Zij zijn getrouwd op 20 oktober 1548 te Moulins (Allier) F, hij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Antoine De Bourbon-Vendome





Tijdbalk Antoine De Bourbon-Vendome

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antoine De Bourbon-Vendome


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1562: Bron: Wikipedia
    • 17 januari » Catharina de' Medici garandeert de Franse hugenoten geloofsvrijheid met het Edikt van Saint-Germain-en-Laye.
    • 1 maart » De Franse religieuze oorlog begint met een bloedbad, waarbij 1000 Hugenoten in Vassy worden vermoord.
    • 19 december » Slag bij Dreux als resultaat van het Bloedbad van Wassy-sur-Blaise en onderdeel van de eerste Hugenotenoorlog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bourbon-Vendome


De publicatie Stamboom Baris is opgesteld door Paul Baris (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Paul Baris, "Stamboom Baris", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-baris/I41485.php : benaderd 14 januari 2026), "Antoine De Bourbon-Vendome (1518-1562)".