Stamboom Baris » Ferdinand 3 Van. Oostenrijk-Habsburg (1608-1657)

Persoonlijke gegevens Ferdinand 3 Van. Oostenrijk-Habsburg 


Gezin van Ferdinand 3 Van. Oostenrijk-Habsburg

Waarschuwing Let op: Echtgenote (Maria Anna Van Spanje-Habsburg) is ook zijn nicht.

Waarschuwing Let op: Echtgenote (Maria Leopoldina Van Oostenrijk) is ook zijn nicht.

(1) Hij is getrouwd met Maria Anna Van Spanje-Habsburg.

Zij zijn getrouwd op 26 februari 1631 te Wien, Österreich, hij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Eleonora Mantua-Gonzaga.

Zij zijn getrouwd op 30 april 1651 te Wiener-Neustadt, Österreich, hij was toen 42 jaar oud.


Kind(eren):



(3) Hij is getrouwd met Maria Leopoldina Van Oostenrijk.

Zij zijn getrouwd.


Notities over Ferdinand 3 Van. Oostenrijk-Habsburg




Tijdbalk Ferdinand 3 Van. Oostenrijk-Habsburg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ferdinand 3 Van. Oostenrijk-Habsburg


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1651: Bron: Wikipedia
    • 1 januari » Karel II wordt in Scone gekroond tot koning van Schotland.
    • 3 september » Slag bij Worcester - Definitieve overwinning van Cromwell op de koningsgezinden in de Engelse burgeroorlog. Karel II van Engeland ontsnapt en vlucht naar Frankrijk.
    • 29 oktober » Christiaan Huygens schrijft als eerste in de geschiedenis natuurkundige formules op. Deze gaven de correcte theorie voor impuls- en energiebehoud bij botsingen, een verbetering van de botsingswetten van Descartes.
    • 18 november » Johan Lodewijk van Nassau-Ottweiler neemt het regentschap voor zijn broers Gustaaf Adolf van Nassau-Saarbrücken en Walraad van Nassau-Usingen over van hun overleden moeder Anna Amalia van Baden-Durlach.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Oostenrijk-Habsburg


De publicatie Stamboom Baris is opgesteld door Paul Baris (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Paul Baris, "Stamboom Baris", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-baris/I33727.php : benaderd 13 januari 2026), "Ferdinand 3 Van. Oostenrijk-Habsburg (1608-1657)".