Stamboom Baris » Thomas Ketjen (1861-1934)

Persoonlijke gegevens Thomas Ketjen 

  • Hij is geboren op 27 oktober 1861 in Zutphen (Gld) NL.
  • Beroep: kapitein infanterie OIL, dir. nachtveiligheidsdienst 's GRavenhage.
  • Hij is overleden op 17 november 1934 in 's Gravenhage, Zuid-Holland, Nederland NL, hij was toen 73 jaar oud.

Gezin van Thomas Ketjen

Hij is getrouwd met Elisabeth Gerhardina Henriette IJssel de Schepper.

Zij zijn getrouwd op 17 november 1909 te Deventer, hij was toen 48 jaar oud.


Notities over Thomas Ketjen

 -- GEDCOM (INDI) -- 1 ANCI zn Willem Everard x Christine Doyer <

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 oktober 1861 lag rond de 4,5 °C. De winddruk was 2.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • In het jaar 1861: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Stichting van de Geconfedereerde Staten van Amerika.
    • 4 maart » De "Stars and Bars" wordt aangenomen als de vlag van de Geconfedereerde Staten van Amerika
    • 11 maart » De grondwet van de Geconfedereerde Staten van Amerika wordt aangenomen.
    • 20 maart » Een verwoestende aardbeving vindt plaats in de Argentijnse stad Mendoza.
    • 20 mei » Kentucky verklaart zich neutraal in het conflict dat de Amerikaanse Burgeroorlog zou gaan heten.
    • 21 mei » North Carolina scheidt zich af van de Verenigde Staten van Amerika.
  • De temperatuur op 17 november 1934 lag tussen 5,5 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 1,0 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
    • 23 februari » Leopold III wordt na de dood van zijn vader Albert I koning der Belgen.
    • 16 april » De Opperste Sovjet, het parlement van de Sovjet-Unie, stelt de titel Held van de Sovjet-Unie in.
    • 28 april » Oprichting van de Liechtensteinse voetbalbond.
    • 28 mei » In Canada wordt de Dionne-vijfling geboren.
    • 30 juni » Nacht van de Lange Messen: Hitler schakelt alle oppositie binnen zijn eigen partij uit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ketjen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ketjen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ketjen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ketjen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Baris is opgesteld door Paul Baris (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Paul Baris, "Stamboom Baris", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-baris/I104161.php : benaderd 5 februari 2026), "Thomas Ketjen (1861-1934)".