Stamboom Barend Vork » Cornelis Cees Vork (1886-1983)

Persoonlijke gegevens Cornelis Cees Vork 

  • Hij is geboren op 1 mei 1886 in Ter Aar.Bron 1
    Tijdstip: 4:00
    Cornelis is geboren in wijk C nr.71. Zij is aangegeven door haar vader Jan Vork, 41 jaar, arbeider. De getuigen bij de aangifte zijn: Willem Albertus van Heusden, 34 jaar, ambtenaar en Franciscus, Hubertus van Wichen, 30 jaar, secretaris, allen wonende alhier.
  • Beroep: arbeider.
  • Hij is overleden op 26 juni 1983 in Woerden, hij was toen 97 jaar oud.Bron 2
  • Hij is begraven op 29 juni 1983 in Noorden RK kerkhof.Bron 3
  • Een kind van Jan Vork en Mijntje van Wieringen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 augustus 2001.

Gezin van Cornelis Cees Vork

(1) Hij is getrouwd met Grietje van der Leden.

Zij zijn getrouwd op 7 februari 1907 te Zevenhoven, hij was toen 20 jaar oud.Bron 4

Getuigen: Hendricus Franciscus Kool 34 jaar schoenmaker, Johannes Hendricus van Dam 45 jaar landbouwer, Johannes Aartman 41 jaar arbeider,

Kind(eren):

  1. Clazina Sien Vork  1908-1993 
  2. Johannes Jan Vork  1909-1909
  3. Johanna Jo Vork  1913-2001 
  4. Bertha Bep Vork  1916-2011 
  5. Margaretha Griet Vork  1918-1989 


(2) Hij is getrouwd met Hendrika Cornelia de Heij.

Zij zijn getrouwd op 28 augustus 1919 te Nieuwkoop, hij was toen 33 jaar oud.Bron 5

Getuigen: Pieter Boer 24 jaar onderwijzer,

Kind(eren):

  1. Albertus Vork  1923-1993 
  2. [Privacy]   
  3. Agnes Wilhelmina Vork  1930-2017 
  4. [Privacy]   

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Cees Vork?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Cees Vork

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Cornelis Cees Vork



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. BS, akte 29
  2. persoonskaart
  3. bidprentje
  4. BS, akte 1
  5. BS, akte 18

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 mei 1886 lag rond de 8,6 °C. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
    • 8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
    • 3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
    • 4 september » De Noord-Amerikaanse indianenleider Geronimo geeft zich over.
    • 22 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Missio sui juris Belgisch Congo.
    • 30 november » In de Folies Bergère wordt de eerste revue opgevoerd.
  • De temperatuur op 28 augustus 1919 lag tussen 5,7 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 3,0 mm neerslag. Er was 1,0 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 21 maart » Oprichting van het Bauhaus in Weimar door Walter Gropius.
    • 4 mei » Leden van de 4 mei-beweging demonstreren op het Tiananmen-plein tegen het verdrag van Versailles en het onvermogen van de Chinese regering.
    • 29 mei » Het Braziliaans voetbalelftal wint de derde editie van de Copa América door in de finale titelhouder Uruguay met 1-0 te verslaan.
    • 11 augustus » Friedrich Ebert, de eerste president van de nieuwe Duitse Republiek tekent de grondwet: de Weimarrepubliek is een feit.
    • 19 augustus » Afghanistan wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    • 31 oktober » Duitsland trekt haar Schutztroepen terug uit de koloniën.
  • De temperatuur op 26 juni 1983 lag tussen 12,1 °C en 24,3 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 8,7 uur zonneschijn (52%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Somalische guerrillastrijders bevrijden bij een aanval op de gevangenis in de Keniase stad Mandera in totaal 724 gevangenen. Enkele soldaten worden hierbij gedood.
    • 6 mei » In Puerto Montt wordt de Chileense voetbalclub Club de Deportes Puerto Montt opgericht.
    • 9 augustus » Rob Druppers wint Nederlands eerste medaille ooit bij de wereldkampioenschappen atletiek: zilver op de 800 meter. Hij doet dat in een nieuw Nederlands record: 1.44,20.
    • 20 augustus » In Amsterdam steekt een 16-jarige skinhead de 15-jarige Kerwin Duinmeijer neer. Kerwin overlijdt een dag later in het ziekenhuis.
    • 28 september » De Angolese bevrijdingsbeweging UNITA laat 35 Portugese gijzelaars vrij.
    • 2 oktober » In Brighton kiest de Labour Party Neil Kinnock tot leider en Roy Hattersley tot diens plaatsvervanger bij de socialistische partij.
  • De temperatuur op 29 juni 1983 lag tussen 13,2 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 5,7 mm neerslag gedurende 8,0 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 12 januari » De Chileen Charlie da Silva schiet in Amsterdam een landgenoot dood bij een viskraam ('haringkarmoord').
    • 17 februari » Algehele herziening van de Nederlandse Grondwet.
    • 23 mei » In het Disneyland Park te Anaheim wordt de attractie Pinocchio's Daring Journey geopend.
    • 22 juni » Journaliste José Toirkens van NRC Handelsblad ontvangt de Anne Vondelingprijs 1982 uit handen van de fractievoorzitter van de PvdA in de Tweede Kamer, Joop den Uyl.
    • 9 augustus » Rob Druppers wint Nederlands eerste medaille ooit bij de wereldkampioenschappen atletiek: zilver op de 800 meter. Hij doet dat in een nieuw Nederlands record: 1.44,20.
    • 23 oktober » De grootste betoging uit Belgische geschiedenis trekt door de straten van Brussel: 400.000 mensen protesteren tegen de plaatsing van nieuwe kernraketten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vork

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vork.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vork.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vork (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
C.M.W. Vork-Drenth, "Stamboom Barend Vork", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-barend-vork/I469.php : benaderd 1 februari 2026), "Cornelis Cees Vork (1886-1983)".