Stamboom Bannink van Trienen in Gelselaar » Naatje (Nans) Ketel (1887-1970)

Persoonlijke gegevens Naatje (Nans) Ketel 

  • Zij is geboren op 1 januari 1887 in Apeldoorn.Bron 1
    Geboorte Naatje Ketel, 01-01-1887 Kind: Naatje Ketel Geslacht: V Moeder: Hendrika Elskamp Beroep: zonder beroep Vader: Gijsbert Koenraad Ketel Leeftijd: 37 Beroep: dagloner
  • Zij is overleden op 30 december 1970 in Doetinchem, zij was toen 83 jaar oud.
    Na het overlijden van haar man is Naatje bij haar dochter Nans in Doetinchem gaan wonen. Naatje is bijgezet in het graf van haar man Lambert en haar zoon Cornelis.
  • Zij is begraven op 4 januari 1971 in Apeldoorn Heidehof.Bron 2
  • De biologische ouders zijn Gijsbert Koenraad Ketel en Henderika Elskamp
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 december 2017.

Gezin van Naatje (Nans) Ketel

Zij is getrouwd met Lambert Steenbergen.

Zij zijn getrouwd op 9 december 1911 te Apeldoorn, zij was toen 24 jaar oud.Bron 3

Huwelijk Naatje Ketel en Lambert Steenbergen, 09-12-1911. Bruid: Naatje Ketel Leeftijd: 24 Doopplaats: Apeldoorn Beroep: zonder beroep Bruidegom: Lambert Steenbergen Leeftijd: 23 Doopplaats: Apeldoorn Beroep: papiermaker Moeder bruid: Henderika Elskamp Beroep: zonder beroep Vader bruid: Gijsbert Koenraad Ketel Beroep: arbeider Moeder bruidegom: Teunisje van Veelen Beroep: zonder beroep Vader bruidegom: Cornelis Steenbergen Beroep: geen beroep vermeld.
Lambert en Naatje hebben samen 7 kinderen gekregen. Zie hiervoor de stamboom van de familie Steenbergen Apeldoorn.

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Naatje (Nans) Ketel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Naatje (Nans) Ketel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Naatje (Nans) Ketel

Peter Ketel
1811-1893
Eesje Krombos
1818-1896

Naatje (Nans) Ketel
1887-1970

1911

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Aktesoort: N Toegangsnummer: 0207 Burgerlijke stand Gelderland Inventarisnummer: 6610 Aktenummer: 2 Akteplaats: Apeldoorn
    2. Overlijdensbericht
    3. Toegangsnummer: 0207 Burgerlijke stand Gelderland Inventarisnummer: 7932, Aktenummer: 263, Apeldoorn

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 januari 1887 lag rond de -5,3 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 22 maart » De eerste editie van de Colombiaanse krant El Espectador verschijnt.
      • 3 juni » Oprichting van de Argentijnse gymnastiek- en schermclub Club de Gimnasia y Esgrima de La Plata.
      • 12 juli » Oprichting van Odense Cricketklub, waar twee jaar later de Deense voetbalclub Odense BK uit voortkomt.
      • 1 september » Emile Berliner vraagt octrooi aan op de grammofoonplaat.
      • 15 september » De Texelse Courant wordt opgericht.
      • 4 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Örgryte IS.
    • De temperatuur op 9 december 1911 lag tussen 0,7 °C en 5,9 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 3,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Germano Boettcher Sobrinho, Braziliaans voetbaldoelman († 1977)
      • 24 mei » In Nederland wordt de eerste vogel van een vogelringetje voorzien.
      • 15 juni » De Tabulating Machine Corporation, de Computing Scale Corporation en de International Time Recording Company gaan verder als Tabulating Computing Recording Corporation (tegenwoordig IBM).
      • 24 juli » Hiram Bingham vindt de Incastad Machu Picchu terug.
      • 9 augustus » Explosie in stoomketel op lijndienstboot Gutenberg Rotterdam, 5 doden.
      • 1 september » Anthony Fokker maakt voor het eerst een vlucht boven Haarlem met zijn eendekker Spin III.
    • De temperatuur op 30 december 1970 lag tussen -11,6 °C en -0,1 °C en was gemiddeld -2,5 °C. Er was 1,0 uur zonneschijn (13%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
      • 4 mei » In Ohio schiet de Nationale Garde vier studenten dood (Kent State-bloedbad).
      • 18 juni » Een hevige bosbrand op het Artillerie Schietkamp (ASK) bedreigt het nabijgelegen 't Harde. De brand wordt ternauwernood gestuit maar zes huizen branden af.
      • 17 augustus » Lancering van Venera 7, het eerste ruimtetuig dat op Venus landt.
      • 25 augustus » Manschappen van het Korps Mariniers en van de Koninklijke Marine verjagen hippies van de Amsterdamse Dam, wat bekend wordt als het schoonvegen van de Dam.
      • 1 oktober » Mevrouw D. van der Heem-Wagemakers is de eerste vrouwelijke districtsbestuurder in het vakbondswezen.
      • 10 oktober » Fiji wordt onafhankelijk.
    • De temperatuur op 4 januari 1971 lag tussen -8,5 °C en -4,2 °C en was gemiddeld -5,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
      • 13 februari » Ontslag van Léon Lommel als bisschop van Luxemburg. Hij wordt opgevolgd door zijn coadjutor Jean Hengen.
      • 19 mei » Lancering van Mars 2, het eerste Russische ruimtevaartuig dat in een baan om Mars draait en waarvan de lander als eerste toestel het oppervlak bereikt.
      • 23 mei » In het Begijnhof in Amsterdam overlijdt de laatste begijn.
      • 23 juni » De zes landen van de EEG en Verenigd Koninkrijk worden het eens over de aansluiting van het VK bij de Euromarkt in 1973.
      • 18 juli » De Belgische wielrenner Eddy Merckx wint de Ronde van Frankrijk vóór de Nederlander Joop Zoetemelk.
      • 25 augustus » Mark Spitz verbetert in Houston zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vlinderslag met zes tiende van een seconde tot 55,0.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Ketel

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ketel.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ketel.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ketel (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gerard Bannink, "Stamboom Bannink van Trienen in Gelselaar", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bannink/I689.php : benaderd 27 januari 2026), "Naatje (Nans) Ketel (1887-1970)".