Stamboom Bannink van Trienen in Gelselaar » Harm Jan Ijzerman (1941-2009)

Persoonlijke gegevens Harm Jan Ijzerman 


Gezin van Harm Jan Ijzerman

Hij is getrouwd met Antje Jenema.

Zij zijn getrouwd op 17 november 1960 te Kampen, hij was toen 19 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Harm Jan Ijzerman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Harm Jan Ijzerman

Harm Jan Ijzerman
1941-2009

1960

Antje Jenema
1940-1998


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Mondeling van dochter Wilma

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 januari 1941 lag tussen -6,2 °C en -3,3 °C en was gemiddeld -5,2 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Roy Plunkett maakt – middels een octrooi-aanvraag – zijn uitvinding van het teflon wereldkundig.
    • 15 maart » Stichting van het Onafhankelijkheidsfront, de belangrijkste verzetsorganisatie van België, op initiatief van de Kommunistische Partij van België (KPB).
    • 1 mei » Citizen Kane, een film van Orson Welles, gaat in de VS in première.
    • 1 augustus » Hillegersberg, Overschie en Schiebroek worden bij de gemeente Rotterdam gevoegd.
    • 8 september » Begin van de Operatie Nordlicht Beleg van Leningrad. Deze slag zou ruim 900 dagen duren.
    • 17 december » Duitse overwinning op Sebastopol.
  • De temperatuur op 17 november 1960 lag tussen 1,5 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 9,6 mm neerslag gedurende 6,1 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (13%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
    • 24 januari » Oprichting van de Togolese voetbalbond.
    • 21 juni » De West-Duitse atleet Armin Hary brengt het wereldrecord op de 100 m op 10,0 sec.
    • 1 augustus » De Republiek Dahomey wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 20 augustus » De honden Belka en Strelka, een dag eerder gelanceerd aan boord van Spoetnik 5, keren als eerste dieren levend terug van een ruimtereis.
    • 19 oktober » Het Luxemburgs voetbalelftal lijdt de grootste nederlaag uit zijn geschiedenis. Engeland wint in het groothertogdom met 9-0.
    • 7 december » Ivoorkust wordt onafhankelijk.
  • De temperatuur op 20 april 2009 lag tussen 3,9 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 12,1 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 12 maart » Oprichting van de Moldavische voetbalclub FC Speranţa Crihana Veche.
    • 11 mei » Mbark Boussoufa van RSC Anderlecht wint voor de tweede keer de Ebbenhouten Schoen als beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Eerste klasse A.
    • 6 juni » Het Nederlandse marineschip De Zeven Provinciën begeleidt het schip MV Yenegoa Ocean, dat is vrijgegeven na een tien maanden durende kaping door Somalische zeerovers. De sleepboot die vaart onder Panamese vlag en een elfkoppige Nigeriaanse bemanning heeft, werd op 4 augustus 2008 gekaapt in de Somalische wateren.
    • 28 juli » Venezuela trekt zijn ambassadeur uit Colombia terug en verbreekt voorlopig de betrekkingen met het buurland na beschuldigingen van Colombia dat Venezuela de marxistische rebellenbeweging FARC steunt.
    • 24 september » In Barendrecht botsen twee goederentreinen op elkaar. Een van de machinisten komt om het leven.
    • 16 november » Piraten vallen voor de kust van Somalië twee schepen aan en weten een van de twee te kapen. Het gaat om een tanker met chemicaliën, de MV Theresa, met een 28-koppige Noord-Koreaanse bemanning.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2009 » Franco Rotella (42), Italiaans voetballer
  • 2009 » Tengiz Goedava (55), Georgisch dissident
  • 2009 » Aladár Lászlóffy (71), Roemeens dichter
  • 2009 » Beata Asimakopoulou (77), Grieks actrice
  • 2009 » Fernand Verhesen (95), Belgisch dichter
  • 2009 » Yukiko Shimizu (49), Japans zangeres en actrice

Over de familienaam Ijzerman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ijzerman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ijzerman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ijzerman (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerard Bannink, "Stamboom Bannink van Trienen in Gelselaar", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bannink/I221.php : benaderd 28 januari 2026), "Harm Jan Ijzerman (1941-2009)".