17 januari » De Verenigde Staten annexeren Wake in de Stille Oceaan.
4 februari » De Duitse voetbalclub Werder Bremen wordt opgericht.
27 maart » Guglielmo Marconi brengt een draadloze radioverbinding tot stand over het Kanaal
18 april » Oprichting van de Nederlandse Adelsvereniging (NAV).
3 mei » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Ferencvárosi TC.
21 september » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Stuttgarter Kickers.
Dag van overlijden 1 april 1992
De temperatuur op 1 april 1992 lag tussen 1,8 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 2,3 uur zonneschijn (18%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
5 april » In Washington D.C. demonstreren 500.000 mensen voor abortus.
6 april » Amnesty International roept de regering van Togo op ernst te maken met het naleven van de mensenrechten.
25 april » De Duitser Olaf Ludwig wint de 27ste editie van de Amstel Gold Race.
29 mei » Voetbalclub Borac Banja Luka uit Bosnië wint de laatste editie van de Mitropacup door BVSC Boedapest (Hongarije) na strafschoppen (5-3) te verslaan.
12 september » In Peru wordt de leider van het Lichtend Pad, Abimael Guzmán, gearresteerd samen met enkele andere kopstukken van de partij.
4 oktober » Na meer dan twee jaar van moeizame onderhandelingen ondertekenen president Joaquim Chissano van Mozambique en Afonso Dhlakama, leider van de rebellenbeweging Renamo, in Rome een vredesakkoord dat een einde moet maken aan een bloedige burgeroorlog die zestien jaar heeft geduurd.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: E. Baks, "Stamboom Baks", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-baks/I4962.php : benaderd 11 maart 2026), "Jacoba Baks (1899-1992)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.