Stamboom Baks » Joosje aan de Wiel

Persoonlijke gegevens Joosje aan de Wiel 


    Gezin van Joosje aan de Wiel

    Zij heeft/had een relatie met Chiel Hogendoorn.

    De relatie startte


    Kind(eren):

    1. Arie Hogendoorn  1794-????

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joosje aan de Wiel?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Joosje aan de Wiel

    Joosje aan de Wiel



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Aan de Wiel


    De publicatie Stamboom Baks is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    E. Baks, "Stamboom Baks", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-baks/I16203.php : benaderd 13 januari 2026), "Joosje aan de Wiel".