Stamboom Baks » Geesje van der Kolk (1886-????)

Persoonlijke gegevens Geesje van der Kolk 


Gezin van Geesje van der Kolk

Zij is getrouwd met Derk Hulsebosch.

Zij zijn getrouwd op 21 april 1910 te Zwollerkerspel, Overijssel, Nederland, zij was toen 24 jaar oud.Bron 1

Toegangnr: 123 Inventarisnr: 123.15422 Gemeente: Zwollerkerspel Soort akte: Huwelijksakte Aktenummer: 14

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geesje van der Kolk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geesje van der Kolk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geesje van der Kolk


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Historisch Centrum Overijssel

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 april 1910 lag tussen 7,2 °C en 13,5 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 5,8 mm neerslag. Er was 2,8 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 15 mei » Oprichting van de Duitse sportclub FC St. Pauli uit Hamburg.
      • 27 mei » Bij een experiment met duikboten zinkt de Franse Pluvoise na een aanvaring met een postboot.
      • 28 mei » Ralph Craig loopt met 21,2 seconden een wereldrecord op de 200 meter.
      • 20 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub Club Sport Marítimo.
      • 20 oktober » De RMS Olympic wordt te water gelaten in Belfast, Ierland.
      • 16 december » Henri Coandă maakt de eerste vlucht in een vliegtuig met straalmotor.

    Over de familienaam Van der Kolk


    De publicatie Stamboom Baks is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    E. Baks, "Stamboom Baks", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-baks/I14019.php : benaderd 1 februari 2026), "Geesje van der Kolk (1886-????)".