Stamboom Baks » Janna Arendina Wassink (1924-1992)

Persoonlijke gegevens Janna Arendina Wassink 


Gezin van Janna Arendina Wassink

Zij is getrouwd met Johan Gerrit van der Kolk.

Zij zijn getrouwd op 3 juni 1948 te Wierden, Ov, zij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Janna Arendina Wassink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Janna Arendina Wassink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Janna Arendina Wassink

Janna Arendina Wassink
1924-1992

1948

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 mei 1924 lag tussen 8,2 °C en 27,4 °C en was gemiddeld 18,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 12,4 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 7 januari » Oprichting van de Féderation Internationale de Hockey (FIH), oftewel de overkoepelende wereldhockeybond, op initiatief van de Fransman Paul Léautey.
    • 17 februari » Johnny Weissmuller verbetert in Miami zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 57,4. Het oude record (58,6) stond sinds 9 juli 1922 op naam van de Amerikaanse zwemmer en latere filmster (Tarzan).
    • 24 februari » Johnny Weissmuller doet de 100 meter zwemmen in 57 2/5 seconden en vestigt daarmee een wereldrecord.
    • 14 maart » Paul Huf, Nederlands fotograaf († 2002)
    • 9 mei » Oprichting van de Rotterdamse Scheidsrechters Vereniging.
    • 2 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vijfde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 0-0 gelijk te spelen tegen naaste belager Argentinië.
  • De temperatuur op 3 juni 1948 lag tussen 7,2 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 1,6 mm neerslag gedurende 3,0 uur. Er was 11,4 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In Italië treedt de democratische republikeinse grondwet in werking.
    • 4 februari » Ceylon wordt onafhankelijk.
    • 21 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Pogoń Szczecin.
    • 28 mei » Het tweede vliegdekschip met de naam Karel Doorman wordt in dienst gesteld.
    • 26 juni » Het Pools voetbalelftal lijdt de zwaarste nederlaag uit de geschiedenis van het land. In Kopenhagen wordt met 8-0 verloren van Denemarken.
    • 17 september » Moord op Graaf Bernadotte in Jeruzalem.
  • De temperatuur op 18 augustus 1992 lag tussen 10,9 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 5 april » In Washington D.C. demonstreren 500.000 mensen voor abortus.
    • 24 april » De militaire junta van Birma deelt mee dat alle politieke gevangenen die "geen bedreiging voor de veiligheid vormen" binnen zes maanden worden vrijgelaten.
    • 29 juli » Poging tot staatsgreep in Madagaskar mislukt.
    • 30 september » De Verenigde Naties en andere hulporganisaties evacueren hulpwerkers uit Zuid-Soedan na de dood van een Birmese VN-employé en een Noorse journalist in het gebied door toedoen van een Zuid-Soedanese rebellen.
    • 9 december » De echtscheiding van Prins Charles en Prinses Diana wordt aangekondigd.
    • 30 december » Het militaire bewind in Sierra Leone onder leiding van de 28-jarige kapitein Valentine Strasser maakt bekend dat het 26 mensen heeft laten executeren op verdenking van betrokkenheid bij twee mislukte pogingen tot een staatsgreep.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wassink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wassink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wassink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wassink (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Baks is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
E. Baks, "Stamboom Baks", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-baks/I13755.php : benaderd 7 maart 2026), "Janna Arendina Wassink (1924-1992)".