Stamboom Bakker (Rauwerderhem/Wymbritseradeel) » Alderina Bakker (1922-2006)

Persoonlijke gegevens Alderina Bakker 


Gezin van Alderina Bakker

Zij is getrouwd met Hendrik Roorda.

Zij zijn getrouwd op 7 maart 1946, zij was toen 23 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alderina Bakker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Alderina Bakker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Alderina Bakker

Voorouders (en nakomelingen) van Alderina Bakker

Alderina Bakker
1922-2006

Alderina Bakker

1946

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Alderina Bakker



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 maart 1922 lag tussen -1,2 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 2,8 °C. Er was 5,0 mm neerslag. Er was 3,2 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 15 februari » In Den Haag wordt het Internationaal Gerechtshof - gevestigd in het Vredespaleis - geopend.
      • 14 maart » Oprichting van de Missio sui juris Urga in Mongolië.
      • 18 maart » In India wordt Mahatma Gandhi veroordeeld tot zes jaar gevangenisstraf voor burgerlijke ongehoorzaamheid. Hij zal hiervan 2 jaar uitzitten.
      • 29 juni » Bisschopswijding van Johannes Olav Smit, Nederlands apostolisch vicaris van Noorwegen, in de Sint Lebuïnuskerk in Deventer.
      • 8 november » Parijse metrolijn 9 voor het eerst geopend.
      • 24 november » Mussolini krijgt van het Italiaanse parlement voor één jaar dictatoriale bevoegdheden.
    • De temperatuur op 7 maart 1946 lag tussen -2,3 °C en 0,5 °C en was gemiddeld -1,3 °C. Er was 2,5 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
      • 1 januari » In de Verenigde Staten wordt de eerste elektronische computer (de ENIAC) vervaardigd.
      • 26 februari » Oprichting JOVD.
      • 22 maart » Jordanië (toen Transjordanië) wordt onafhankelijk van Groot-Brittannië.
      • 28 juni » De Grondwetgevende Vergadering van Italië kiest Enrico De Nicola tot voorlopig staatshoofd.
      • 4 juli » De Filipijnen worden onafhankelijk van de Verenigde Staten
      • 23 augustus » Stichting van de deelstaat Noordrijn-Westfalen in Duitsland en tevens opheffing van de Rijnprovincie en provincie Hannover.
    • De temperatuur op 25 september 2006 lag tussen 15,8 °C en 22,5 °C en was gemiddeld 18,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,1 uur zonneschijn (9%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 13 maart » Introductie van de theepad.
      • 13 mei » Zaligverklaring van Anna Maria Tauscher (1855-1938), stichteres van de Karmelietessen van het Goddelijk Hart van Jezus, in de kathedraal van Roermond.
      • 27 mei » Opening van het NS-Station Amersfoort Vathorst.
      • 15 juni » Zaligverklaring van de Nederlandse missionaris Eustachius van Lieshout (1890-1943) in Belo Horizonte in Brazilië.
      • 8 november » Drukkerij PCM Uitgevers in Amsterdam wordt even na middernacht beschoten met een mortier.
      • 30 november » Nederland heeft, als eerste land ter wereld, een partij in het nationale parlement die opkomt voor de belangen van dieren: De Partij voor de Dieren.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1916 » Mort Abrahams, Amerikaans film- en televisieproducent († 2009)
    • 1917 » Rufus Thomas, Amerikaans zanger (overleden in 2001)
    • 1923 » Elizabeth Jane Howard, Brits schrijfster (overleden in 2014)
    • 1923 » Gert Bastian, Duits generaal en politicus († 1992)
    • 1923 » Paul Staunton, Amerikaans scheikundige (overleden in 2003)
    • 1925 » Pierre Boulez, Frans componist en dirigent (overleden in 2016)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bakker

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bakker.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bakker.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bakker (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Doet Knol-Kikstra, "Stamboom Bakker (Rauwerderhem/Wymbritseradeel)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bakker/I111.php : benaderd 4 maart 2026), "Alderina Bakker (1922-2006)".