Stamboom Bak » hendrika jacobusd "hendrika" lutterman (1922-)

Persoonlijke gegevens hendrika jacobusd "hendrika" lutterman 


Gezin van hendrika jacobusd "hendrika" lutterman

Zij is getrouwd met willem willemsz bak.

Zij zijn getrouwd op 22 oktober 1947 te haarlem, zij was toen 24 jaar oud.

chef technich tekenaar bij de ns te haarlem

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Voorouders (en nakomelingen) van hendrika jacobusd lutterman

hendrika jacobusd lutterman
1922-????

1947

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 oktober 1922 lag tussen -3,5 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 2,8 °C. Er was 8,4 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 11 april » Benoeming van de Nederlander Johannes Olav Smit tot apostolisch vicaris van Noorwegen.
    • 8 juni » Huwelijk van koning Alexander I van Joegoslavië en prinses Marie van Hohenzollern-Sigmaringen in Belgrado.
    • 23 augustus » Oprichting van de Peruaanse voetbalbond ("Federación Peruana de Fútbol").
    • 31 oktober » De RAI Amsterdam opent een semipermanente tentoonstellingshal aan de Ferdinand Bolstraat te Amsterdam.
    • 8 november » Parijse metrolijn 9 voor het eerst geopend.
    • 30 december » Lenin sticht de Unie van Socialistische Sovjet-Republieken.
  • De temperatuur op 22 oktober 1947 lag tussen 6,0 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 10 februari » Oprichting NRU, voorloper van de NTS.
    • 14 maart » Billy Crystal, Amerikaans acteur
    • 6 juni » Tjeerd van der Weide, voormalig NSB-burgemeester van Velsen wordt na een ter dood veroordeling geëxecuteerd voor zijn daden tijdens de Tweede Wereldoorlog.
    • 7 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Huachipato.
    • 14 augustus » India en Pakistan worden onafhankelijk van Groot-Brittannië.
    • 6 december » Everglades National Park in Florida toegewezen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lutterman


De publicatie Stamboom Bak is opgesteld door Bertus Bak (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bertus Bak, "Stamboom Bak", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bak/I905.php : benaderd 3 maart 2026), "hendrika jacobusd "hendrika" lutterman (1922-)".