Stamboom Baeyens » Petrus Leopold AERTS (1922-1971)

Persoonlijke gegevens Petrus Leopold AERTS 


Gezin van Petrus Leopold AERTS

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd


Notities over Petrus Leopold AERTS

BIRT: RIN MH:IF3343
DEAT: RIN MH:IF3344

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Leopold AERTS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Leopold AERTS

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Leopold AERTS


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 mei 1922 lag tussen 2,7 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 12,7 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 3 april » Jozef Stalin wordt de eerste secretaris-generaal van de Communistische Partij van de Sovjet-Unie.
      • 11 april » Benoeming van de Nederlander Johannes Olav Smit tot apostolisch vicaris van Noorwegen.
      • 14 april » De Nederlandse Bachvereniging voert voor de eerste keer de Matthäus-Passion uit in de Grote Kerk van Naarden.
      • 23 augustus » Oprichting van de Peruaanse voetbalbond ("Federación Peruana de Fútbol").
      • 18 oktober » Oprichting van de BBC.
      • 26 november » Howard Carter en Lord Carnarvon betreden de tombe van de Egyptische farao Toetanchamon.
    • De temperatuur op 16 mei 1971 lag tussen 11,4 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 16,9 mm neerslag gedurende 5,4 uur. Er was 2,2 uur zonneschijn (14%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
      • 9 februari » Een aardbeving in de San-Fernandovallei bij Los Angeles kost zestig mensen het leven.
      • 25 mei » De Efteling opent de attractie Diorama.
      • 4 september » Zwemmer Mark Spitz uit de Verenigde Staten brengt in Leipzig het wereldrecord op de 200 meter vrije slag op 1.54,2.
      • 10 september » Zwemmer Mark Spitz uit de Verenigde Staten brengt in Minsk zijn eigen wereldrecord op de 200 meter vrije slag op 1.53,5.
      • 10 oktober » Verdediger Barry Hulshoff luistert zijn debuut voor het Nederlands voetbalelftal op met een doelpunt in de EK-kwalificatiewedstrijd in Rotterdam tegen de DDR (3-2).
      • 2 december » De Verenigde Arabische Emiraten worden gevormd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1921 » Vaea van Houma, Tongaas politicus († 2009)
    • 1922 » Ger Harmsen, Nederlands filosoof en historicus († 2005)
    • 1922 » Jakucho Setouchi, Japans schrijfster en boeddhistisch non
    • 1923 » Cor Braasem, Nederlands waterpoloër († 2009)
    • 1923 » Richard Avedon, Amerikaans fotograaf († 2004)
    • 1923 » John Lanchbery, Engels componist († 2003)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam AERTS

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam AERTS.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over AERTS.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam AERTS (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Baeyens is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rony Baeyens, "Stamboom Baeyens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-baeyens/I396.php : benaderd 7 februari 2026), "Petrus Leopold AERTS (1922-1971)".