Stamboom Baeyens » Jozef Claes (1926-2011)

Persoonlijke gegevens Jozef Claes 

  • Hij is geboren op 21 januari 1926 in Rillaar Vlaams Brabant.
  • Hij is overleden op 2 januari 2011 in Rillaar Vlaams Brabant, hij was toen 84 jaar oud.
    Overleden W.Z.C. Sint-Jozef te Rillaar
    Bron doodsbrief
  • Hij is begraven op 7 januari 2011 in Scherpenheuvel Vlaams Brabant.
    O.L.V. Basiliek te Scherpenheuvel 10u30
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 april 2023.

Gezin van Jozef Claes

Hij is getrouwd met Jose VRANKEN.

Zij zijn getrouwd

MARR: RIN MH:FF1052

Notities over Jozef Claes

BIRT: RIN MH:IF5963

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jozef Claes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 januari 1926 lag tussen -2,1 °C en 1,1 °C en was gemiddeld -0,4 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Nederland speelt in Antwerpen zijn eerste officiële hockeyinterland. Tegenstander is België, dat met 2-1 wordt verslagen.
    • 7 juni » De Catalaanse architect Antoni Gaudí wordt aangereden door een tram in zijn woonplaats Barcelona. Hij sterft enkele dagen later.
    • 20 juni » Demonstratie van de eerste, draadloze telefoon te Berlijn.
    • 4 juli » Oprichting van de Bosnische voetbalclub Borac Banja Luka.
    • 1 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zesde keer de Copa América door in de voorlaatste competitiewedstrijd met 6-1 te winnen van Paraguay.
    • 10 november » In Brussel vindt het kerkelijk huwelijk plaats van de jonge Belgische kroonprins Leopold met de Zweedse prinses Astrid.
  • De temperatuur op 2 januari 2011 lag tussen -0,7 °C en 5,3 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 5,7 uur zonneschijn (73%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 23 januari » In Brussel betogen zo'n 30.000 mensen onder de slogan "No Government, Great Country" omdat na meer dan 200 dagen de regeringsvorming in België nog niet afgerond is.
    • 9 mei » Voetballer Marc Höcher van Helmond Sport wint de Gouden Stier als beste speler in de Nederlandse Jupiler League in het seizoen 2010/11.
    • 30 juli » KNVB Bekerwinnaar FC Twente wint in Amsterdam met 2-1 van landskampioen AFC Ajax, en neemt daardoor voor de tweede keer achter elkaar de Johan Cruijff Schaal mee naar Enschede.
    • 17 september » Begin van de Occupybeweging met Occupy Wall Street.
    • 1 oktober » De Zweedse ijshockeylegende Sven Tumba overlijdt in een ziekenhuis in Stockholm op 80-jarige leeftijd aan de gevolgen van prostaatkanker.
    • 11 december » De Rotterdamse metrolijn E zal voortaan van station Den Haag Centraal naar metrostation Slinge rijden.
  • De temperatuur op 7 januari 2011 lag tussen -0,5 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 7 april » In de Efteling wordt de attractie Raveleijn geopend.
    • 8 mei » FC Twente wint voor de derde maal in de geschiedenis de KNVB beker. Het wint de finale van het toernooi met 3-2 van titelverdediger Ajax.
    • 24 mei » Luchtvaartmaatschappij KLM vliegt tot 11 uur in de ochtend niet vanaf Amsterdam naar Noord-Engeland en Schotland in verband met een IJslandse aswolk.
    • 15 juli » Na een brand stort een deel van het Zendstation Smilde in. Er vallen geen gewonden.
    • 5 augustus » Door een storing bij ict bedrijf Getronics komen de kranten van uitgeverij Wegener zoals de Stentor, De Gelderlander, Brabants Dagblad, Eindhovens Dagblad, PZC, BN DeStem en De Twentsche Courant Tubantia niet uit. Honderdduizenden lezers moeten het zonder hun papieren krant stellen. Via internet is het nieuws wel te lezen.
    • 13 december » De Franse sportkrant L'Equipe roept handballer Nikola Karabatic uit tot sportman van het jaar in Frankrijk. Bij de verkiezing krijgt hij de voorkeur boven judoka Teddy Riner en de rallyrijder Sebastien Loeb.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1923 » Jud Larson, Amerikaans autocoureur († 1966)
  • 1924 » Benny Hill, Brits komiek, acteur en zanger († 1992)
  • 1925 » Arnold Skaaland, Amerikaans professioneel worstelaar († 2007)
  • 1926 » Roger Taillibert, Frans architect († 2019)
  • 1928 » Gene Sharp, Amerikaans politicoloog († 2018)
  • 1928 » Trude Mally, Oostenrijks zangeres en jodelaarster († 2009)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Claes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Claes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Claes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Claes (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Baeyens is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rony Baeyens, "Stamboom Baeyens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-baeyens/I3594.php : benaderd 7 februari 2026), "Jozef Claes (1926-2011)".