Stamboom Baeyens » Maria Clementina VRANCKEN (1915-2004)

Persoonlijke gegevens Maria Clementina VRANCKEN 


Gezin van Maria Clementina VRANCKEN

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Clementina VRANCKEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Clementina VRANCKEN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Clementina VRANCKEN

Maria VRANKEN
1854-1937

Maria Clementina VRANCKEN
1915-2004


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 augustus 1915 lag tussen 9,1 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 5,5 mm neerslag. Er was 3,0 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 17 januari » In Amsterdam wordt het Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis gesticht, ten behoeve van kankerpatiënten.
      • 25 januari » Alexander Graham Bell voert het eerste transcontinentale telefoongesprek, van New York naar San Francisco
      • 3 maart » Oprichting van de National Advisory Committee for Aeronautics (NACA), de voorganger van de NASA.
      • 18 maart » De Geallieerden lijden een zware nederlaag op zee in Turkije bij de slag om Gallipoli.
      • 17 april » Op 17 april 1915 werden zware mijnladingen onder de Duitse stellingen op Hill 60 tot ontploffing gebracht, het begin van de Tweede Slag om Ieper
      • 28 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Kout-El-Mara in Mesopotamië.
    • De temperatuur op 7 februari 2004 lag tussen 4,9 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 8,0 mm neerslag gedurende 5,1 uur. Er was 2,3 uur zonneschijn (24%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Vlucht 604, een Boeing 737-vlucht van het Egyptische Flash Airlines, stort neer in de Rode Zee, met 148 doden tot gevolg.
      • 8 maart » Een tijdelijke grondwet voor Irak wordt ondertekend.
      • 17 maart » Een onschuldige scholierenbetoging in Mitrovica, een stad met een belangrijke Servische minderheid, loopt uit de hand. Bij zware ongeregeldheden in geheel Kosovo vallen 19 doden, voornamelijk Serviërs, en negenhonderd gewonden.
      • 18 april » De Italiaan Davide Rebellin wint de 39e editie van de Amstel Gold Race.
      • 1 juli » In Nederland gaat de vrije energiemarkt van start.
      • 27 juli » In Attractiepark Toverland wordt Booster Bike geopend; de eerste motorfietsachtbaan ter wereld.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1910 » Renaat Braem, Vlaams-Belgisch architect († 2001)
    • 1913 » Jan Ekier, Pools pianist en componist († 2014)
    • 1914 » Robert Herman, Amerikaans natuurkundige († 1997)
    • 1915 » Ingrid Bergman, Zweeds actrice († 1982)
    • 1916 » Leo Horn, Nederlands voetbalscheidsrechter († 1995)
    • 1918 » Clemens Roothaan, Nederlands-Amerikaans natuurkundige en informaticus († 2019)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam VRANCKEN

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam VRANCKEN.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over VRANCKEN.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam VRANCKEN (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Baeyens is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rony Baeyens, "Stamboom Baeyens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-baeyens/I13667.php : benaderd 19 februari 2026), "Maria Clementina VRANCKEN (1915-2004)".