Stamboom Baeyens » Cornelius Joannes Baeyens (1757-1791)

Persoonlijke gegevens Cornelius Joannes Baeyens 

  • Hij is geboren op 23 april 1757 in Serskamp Oost Vlaanderen *.
    Akte 1487
  • Hij is overleden op 18 oktober 1791 in Serskamp Oost Vlaanderen *, hij was toen 34 jaar oud.
    Akte 243
  • Een kind van Adrianus Baeyens en Anna d'Herde
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 maart 2023.

Gezin van Cornelius Joannes Baeyens

Hij is getrouwd met Adriana Baeten.

Zij zijn getrouwd op 6 september 1784 te Erondegem Oost Vlaanderen *, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Medardus Baeyens  1785-1785
  2. Bernarda Baeyens  1785-1785
  3. Judocus Baeyens  1787-1852 
  4. Carolus Baeyens  1790-1791

Gebeurtenis (Akte): Huwelijk Blad 181.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelius Joannes Baeyens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelius Joannes Baeyens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelius Joannes Baeyens

Anna d'Herde
1721-1777

Cornelius Joannes Baeyens
1757-1791

1784

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 september 1784 lag rond de 16,0 °C. De wind kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Typering van het weer: helder. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1784: Bron: Wikipedia
      • 19 maart » De Waal breekt op twee plaatsen door de dijk bij Haalderen. Het dorp wordt bijna geheel verwoest. Circa vijftien mensen verdrinken.
      • 15 september » Vincenzo Lunardi laat de eerste waterstofballon op.
      • 26 november » Oprichting van de rooms-katholieke Apostolische Prefectuur Verenigde Staten van Amerika.
    • De temperatuur op 18 oktober 1791 lag rond de 13,0 °C. Er was 26 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: betrokken regen. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1791: Bron: Wikipedia
      • 4 maart » Vermont wordt toegelaten als 14e staat in de VS. Het is de eerste staat na de 13 'oorspronkelijke' staten die bij de VS wordt toegevoegd.
      • 30 maart » Eerste definitie van de meter (in Parijs) als 1/10.000.000e deel van de afstand tussen de noordpool en de evenaar.
      • 3 mei » De eerste geschreven grondwet van Europa treedt in werking in Polen. (Poolse Grondwet van 3 mei 1791)
      • 22 augustus » Slaven komen in opstand op het eiland Hispaniola, waarmee het proces gestart wordt van de latere oprichting van Haïti en de Dominicaanse Republiek.
      • 4 december » Eerste nummer van The Observer, de eerste zondagskrant ter wereld.
      • 15 december » De Amerikaanse Bill of Rights wordt aangenomen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Baeyens

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Baeyens.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Baeyens.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Baeyens (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Baeyens is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rony Baeyens, "Stamboom Baeyens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-baeyens/I13299.php : benaderd 23 februari 2026), "Cornelius Joannes Baeyens (1757-1791)".