Stamboom Baeyens » Alphonsus van AERSCHOT (1914-1989)

Persoonlijke gegevens Alphonsus van AERSCHOT 

  • Hij is geboren op 6 maart 1914 in Rillaar Vlaams Brabant *.
    Akte 15
  • Hij is overleden op 1 maart 1989 in Tremelo Vlaams Brabant, hij was toen 74 jaar oud.
  • Hij is begraven in Messelbroek Vlaams Brabant.
  • Een kind van Eduardus van AERSCHOT en Anna Paulina Miseur
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 september 2022.

Gezin van Alphonsus van AERSCHOT

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alphonsus van AERSCHOT?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Alphonsus van AERSCHOT

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Alphonsus van AERSCHOT

Alphonsus van AERSCHOT
1914-1989


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 maart 1914 lag tussen 6,4 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Er was 1,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De eerste regelmatige luchtlijn ter wereld wordt in Florida in gebruik genomen.
      • 28 maart » Eerste radio-uitzending in België.
      • 15 april » Hermann Hesse publiceert zijn roman Rosshalde.
      • 13 mei » Bisschopswijding van Laurentius Schrijnen, bisschop van Roermond.
      • 7 juni » De Ancona vaart als eerste schip door de sluizen van het Panamakanaal.
      • 8 december » Slag om de Falklandeilanden tussen Verenigd Koninkrijk en Duitsland.
    • De temperatuur op 1 maart 1989 lag tussen 4,2 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 17,4 mm neerslag gedurende 10,0 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
      • 8 januari » Nabij het Britse plaatsje Kegworth stort een Britse Boeing 737 neer op de autoweg M1. 47 mensen komen om bij de crash. Zie British Midland-vlucht 92.
      • 27 januari » De Twee van Breda, de overgebleven oorlogsmisdadigers Franz Fischer en Ferdinand aus der Fünten, worden vrijgelaten.
      • 30 april » De vrouwen van het agrarische, overwegend katholieke kanton Appenzell Ausserrhoden in Zwitserland krijgen stemrecht.
      • 31 mei » De redacties van NRC Handelsblad en Algemeen Dagblad houden een protestactie waardoor de twee dagbladen niet verschijnen.
      • 22 juni » In de Andes stort een vliegtuig van de Peruviaanse luchtmacht neer, alle 59 inzittenden komen om het leven.
      • 30 oktober » In Epcot wordt de attractie The Making of Me geopend.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van AERSCHOT


    De publicatie Stamboom Baeyens is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rony Baeyens, "Stamboom Baeyens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-baeyens/I12867.php : benaderd 10 maart 2026), "Alphonsus van AERSCHOT (1914-1989)".