Stamboom Baeyens » Ludovicus VOS (1907-1994)

Persoonlijke gegevens Ludovicus VOS 


Gezin van Ludovicus VOS

Hij is getrouwd met Joanna Maria HEYLEN.

Zij zijn getrouwd op 16 maart 1929 te Rillaar Vlaams Brabant *, hij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Gebeurtenis (Akte): Huwelijk 8.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ludovicus VOS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ludovicus VOS

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ludovicus VOS


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 augustus 1907 lag tussen 8,8 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 4,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
      • 24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
      • 3 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe SK.
      • 3 juli » Decreet Lamentabili Sanu Exitu van de Congregatie van de Inquisitie van de Romeinse Curie waarin 65 modernistische dwalingen worden veroordeeld.
      • 31 augustus » De Brits-Russische Conventie vindt plaats, over problemen met Perzië, Afghanistan en Tibet.
      • 13 november » De Franse fietsenmaker Paul Cornu maakt de eerste helikoptervlucht ter wereld.
    • De temperatuur op 16 maart 1929 lag tussen -1,3 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 17 januari » Popeye, door Elzie Segar voor King Features Syndicate ontworpen, verschijnt (als bijfiguur) voor het eerst in de New York Journal.
      • 18 januari » IJe Wijkstra doodt in het Groningse Doezum vier veldwachters die zijn minnares Aaltje van der Tuin bij hem willen weghalen.
      • 18 april » Het Paleis voor Volksvlijt in Amsterdam wordt door een grote brand verwoest.
      • 29 juni » Ingebruikname van de eerste windtunnel, te Langley Field in Californië.
      • 11 september » In Rotterdam fuseren de scheepswerven Wilton en Fijenoord.
      • 26 december » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SC Rheindorf Altach.
    • De temperatuur op 18 augustus 1994 lag tussen 12,1 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 13,3 mm neerslag gedurende 4,4 uur. Er was 7,2 uur zonneschijn (49%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
      • 1 januari » In Nederland treedt de Algemene wet bestuursrecht in werking.
      • 10 april » Eddy Hellebuyck wint de tiende editie van de marathon van Antwerpen in een tijd van 2:11.50. Bij de vrouwen triomfeert Marie-Christine Christiaens (2:40.54).
      • 30 juli » In de Colombiaanse stad Manizales, de hoofdstad van het departement Caldas, wordt het Estadio Palogrande geopend met een wedstrijd tussen thuisclub Once Caldas en het Braziliaanse Cruzeiro (2-5).
      • 6 september » Opening van het Estadio Wanda Metropolitano in de Spaanse hoofdstad Madrid.
      • 26 september » De Belgische minister van Buitenlandse Zaken, Willy Claes, wordt door de ambassadeurs van de zestien NAVO-landen voorgedragen als secretaris-generaal van de organisatie.
      • 28 november » De Amerikaanse seriemoordenaar Jeffrey Dahmer wordt in de gevangenis van Portage in de staat Wisconsin door een medegevangene vermoord.
    • De temperatuur op 23 augustus 1994 lag tussen 15,8 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 18,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,0 uur zonneschijn (7%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
      • 31 januari » Het Liceu, de opera van Barcelona, wordt door brand verwoest.
      • 7 juli » Aden wordt bezet door troepen van Noord-Jemen.
      • 24 juli » Miguel Indurain wint de 81 editie van de Ronde van Frankrijk. Het is de vierde eindoverwinning op rij voor de Spaanse wielrenner.
      • 22 augustus » Het eerste kabinet-Kok, met PvdA, VVD en D66, wordt beëdigd en volgt het kabinet-Lubbers III op. Voor het eerst sinds 1918 zit er geen confessionele partij in het kabinet.
      • 30 november » Het Italiaanse cruiseschip Achille Lauro komt door een fel uitslaande brand bij de kust van Somalië in ernstige problemen.
      • 31 december » Bij een brand in het Antwerpse Switel-hotel komen 15 personen om het leven. Er vallen 164 gewonden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1902 » Regina Jonas, Duits rabbijn; eerste vrouwelijke rabbijn in de geschiedenis († 1944)
    • 1903 » Habib Bourguiba, Tunesisch politicus, president van de Republiek Tunesië 1957-1987 († 2000)
    • 1906 » Leonhard Huizinga, Nederlands schrijver († 1980)
    • 1911 » Jos De Saeger, Belgisch politicus († 1998)
    • 1911 » Koos Landwehr, Nederlands hovenier en botanisch tekenaar († 1996)
    • 1912 » Ab van Bemmel, Nederlands bokser († 1986)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam VOS

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam VOS.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over VOS.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam VOS (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Baeyens is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rony Baeyens, "Stamboom Baeyens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-baeyens/I11204.php : benaderd 4 februari 2026), "Ludovicus VOS (1907-1994)".