Stamboom Baert » Petrus Franciscus Baert (1916-1997)

Persoonlijke gegevens Petrus Franciscus Baert 


Gezin van Petrus Franciscus Baert

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 7 mei 1947 te Koewacht, hij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Franciscus Baert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Franciscus Baert

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Franciscus Baert


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 september 1916 lag tussen 9,0 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 2,0 mm neerslag. Er was 3,6 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 21 februari » Frankrijk - begin van de Slag om Verdun.
    • 18 april » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub CF Atlante.
    • 10 juni » In Arabië breekt de Arabische opstand uit.
    • 15 september » Voor het eerst worden tanks ingezet op een slagveld. Tijdens de Slag aan de Somme zetten de Britten 49 Mark I-tanks in.
    • 18 november » De slag aan de Somme eindigt.
    • 30 december » Kroning van Karel I van Oostenrijk en Zita van Bourbon-Parma tot koning en koningin van Hongarije in Boedapest.
  • De temperatuur op 7 mei 1947 lag tussen 6,7 °C en 22,3 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 11,8 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Bij het dorp Qumran worden de Dode Zee-rollen gevonden. Ze bevatten onder meer fragmenten van bijna alle boeken van het Oude Testament.
    • 8 februari » Jan van der Hoorn wint de negende Elfstedentocht.
    • 21 februari » Edwin Land demonstreert de eerste instant fotocamera, de Polaroid Land Camera geheten.
    • 28 april » Thor Heyerdahl begint vanuit Peru aan zijn reis aan boord van een balsavlot, de Kon Tiki.
    • 10 juni » Saab produceert zijn eerste auto.
    • 27 juni » In Ukkel wordt met 38,8°C de hoogste temperatuur gemeten die ooit in België is vastgesteld. In Maastricht wordt het op die dag 38,4°C, de op een na hoogste temperatuur in Nederland ooit gemeten.
  • De temperatuur op 3 juli 1997 lag tussen 10,1 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 1,6 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 7,2 uur zonneschijn (43%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1997: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,6 miljoen inwoners.
    • 12 januari » De Franse polemist en schrijver Jean-Edern Hallier overlijdt in de Normandische stad Deauville aan een hersenbloeding. Hij werd zestig jaar.
    • 16 januari » De politie in Albanië arresteert de eigenaar van het piramide-achtig beleggingsfonds Sude en zijn achttien medewerkers op verdenking van fraude en verduistering.
    • 19 januari » De poging van de Amerikaanse miljonair Steve Fossett als eerste een ballonvaart rond de wereld te voltooien mislukt.
    • 9 februari » Denis Pankratov verbetert in Parijs zijn eigen en vier dagen oude wereldrecord op de 100 meter vlinderslag kortebaan (25 meter): 51,78.
    • 26 april » Bjarne Riis wint de 32ste editie van de Amstel Gold Race.
    • 30 september » De SS Rotterdam wordt door de Holland Amerika Lijn uit de vaart genomen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1992 » Jaap Valkhoff (81), Nederlands musicus, componist en tekstschrijver
  • 1996 » Joekie Broedelet (92), Nederlands actrice
  • 1996 » Pim Jacobs (61), Nederlands pianist en televisiepresentator
  • 1999 » Sjeng Kraft (74), Nederlands accordeonist, componist van musette en carnavalsmuziek
  • 2000 » Kemal Sunal (55), Turks acteur
  • 2001 » Johnny Russell (61), Amerikaans countryzanger en songwriter

Over de familienaam Petrus Franciscus Baert


De publicatie Stamboom Baert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P.M. Baert, "Stamboom Baert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-baert/I5256.php : benaderd 1 maart 2026), "Petrus Franciscus Baert (1916-1997)".