Stamboom Baert » Pieter Bun (1829-????)

Persoonlijke gegevens Pieter Bun 


Gezin van Pieter Bun

(1) Hij is getrouwd met Judoca Johanna Tieleman.

Zij zijn getrouwd op 29 juli 1854 te Hontenisse Ned, hij was toen 25 jaar oud.

RFN 1024
CHAN
DATE 21 AUG 2003

Kind(eren):

  1. Jacobus Bun  1859-???? 


(2) Hij is getrouwd met Anna Maria Coolsen.

Zij zijn getrouwd op 10 december 1869 te Hontenisse Nederland, hij was toen 40 jaar oud.

RFN 1025
CHAN
DATE 06 JAN 2001

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Bun?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter Bun

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Bun

Anthony Bun
1769-1821
Judocus Bun
1805-1883

Pieter Bun
1829-????

(1) 1854
Jacobus Bun
1859-????
(2) 1869

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 december 1869 lag rond de 4,3 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd als 18e president van de Verenigde Staten
    • 6 maart » Dmitri Mendelejev presenteert het periodiek systeem.
    • 6 april » Eerste octrooi op een plastic: celluloid.
    • 17 november » In Egypte wordt het Suezkanaal geopend.
    • 10 december » Vrouwenkiesrecht ingevoerd in Wyoming.
    • 28 december » William Semple verkrijgt octrooi op kauwgom.

Over de familienaam Bun

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bun.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bun.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bun (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Baert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P.M. Baert, "Stamboom Baert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-baert/I50341.php : benaderd 2 januari 2026), "Pieter Bun (1829-????)".