De temperatuur op 5 september 1921 lag tussen 4,1 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 4,9 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Pistoiese.
27 april » Bij de gemeenteraadsverkiezingen in de gemeente Amsterdam worden namens de Rapaille Partij de zwerver Had-je-me-maar en de ex-anarchist Bertus Zuurbier verkozen.
1 mei » De gemeente Veldhoven ontstaat uit drie vroegere dorpen.
13 juni » Paus Benedictus XV creëert drie nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Polen Achille Ratti.
29 juli » Adolf Hitler wordt voorzitter van de NSDAP.
1 december » Oprichting van het rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië.
Trouwdag 29 april 1950
De temperatuur op 29 april 1950 lag tussen 4,8 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 4,1 uur. Er was 6,9 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
5 mei » Kroning van koning Rama IX of Bhumibol van Thailand.
25 juni » Noord-Korea valt Zuid-Korea binnen, dit is het begin van de Koreaanse Oorlog.
16 juli » Uruguay wint de wereldtitel door gastland Brazilië in de finale van het WK voetbal met 2-1 te verslaan.
28 september » Indonesië wordt toegelaten tot de Verenigde Naties.
2 december » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties nemen Resolutie 390(V) aan, waarbij de Eritreeërs als volk worden erkend, maar Eritrea wordt met Ethiopië tot een federatie samengevoegd.
19 december » Voetballer Abe Lenstra wijst een aanbieding van de hand om voor honderdduizend gulden bij ACF Fiorentina te gaan spelen. Hij zou per maand zeshonderd gulden verdienen, plus premies. Omdat de burgemeester van Heerenveen niet kan garanderen dat hij zijn baan als ambtenaar na twee jaar terugkrijgt, besluit Lenstra in Nederland te blijven.
Dag van overlijden 23 november 1992
De temperatuur op 23 november 1992 lag tussen 8,4 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 1,8 uur zonneschijn (21%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
3 januari » Het regeringsleger van Tsjaad onderneemt in het westen van het land een aanval tegen de opstandelingen van de voormalige president Hissène Habré.
8 januari » In Kigali protesteren zo'n 30.000 betogers tegen de regering van Rwanda en het eenpartijsysteem.
27 februari » De topconferentie over drugs van de Verenigde Staten en zes Latijns-Amerikaanse landen wordt in het Texaanse San Antonio beëindigd met een oproep tot verheviging van de strijd tegen verdovende middelen.
17 augustus » De Verenigde Staten loven een premie van twee miljoen dollar uit voor informatie die leidt tot de aanhouding van de voortvluchtige Colombiaanse drugsbaron Pablo Escobar.
2 november » Bank Mees & Hope en Pierson, Heldring & Pierson kondigen een fusie aan.
13 december » Alle 37 inzittenden van een Fokker F-27 komen om het leven, als het vliegtuig in het oosten van Zaïre tegen een berg vliegt.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: P.M. Baert, "Stamboom Baert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-baert/I3199.php : benaderd 12 januari 2026), "Antonius Hendricus Waltherius Raemakers (1921-1992)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.