Stamboom Baert » Judocus van Duyse

Persoonlijke gegevens Judocus van Duyse 


Gezin van Judocus van Duyse

(1) Hij is getrouwd met Magdalena Verberckmoes.

Zij zijn getrouwd op 4 februari 1614 te St. Gilles.Bron 1


(2) Hij is getrouwd met Magdalena Donckers.

Zij zijn getrouwd op 1 februari 1633 te St. Gilles.Bron 1


Kind(eren):

  1. Joannes van Duyse  1633-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Judocus van Duyse?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Judocus van Duyse


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. RA Beveren, St. Gillis, PR Boeken

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Judocus van Duyse


De publicatie Stamboom Baert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P.M. Baert, "Stamboom Baert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-baert/I22323.php : benaderd 3 januari 2026), "Judocus van Duyse".