Stamboom Baert » Judocus van Hecke

Persoonlijke gegevens Judocus van Hecke 


    Gezin van Judocus van Hecke

    (1) Hij had een relatie met Maria Ludovica Janssens.

    De relatie startte.


    (2) Hij had een relatie met Maria Ludovica Janssens.

    De relatie startte


    Kind(eren):

    1. Nathalie van Hecke  1882-1951

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Judocus van Hecke?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Judocus van Hecke

    Judocus van Hecke
    ????-

    (1) 
    (2) 

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Judocus van Hecke


    De publicatie Stamboom Baert is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    P.M. Baert, "Stamboom Baert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-baert/I21759.php : benaderd 2 januari 2026), "Judocus van Hecke".