Stamboom Baert » Joannes Buijs (1613-1687)

Persoonlijke gegevens Joannes Buijs 


Gezin van Joannes Buijs

Hij is getrouwd met Joanna de Maere.

Zij zijn getrouwd op 14 juni 1636 te Waasmunster, hij was toen 23 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Marten Buijs  1637-????
  2. Katelijne Buijs  1639-1705
  3. Jacques Buijs  1641-± 1687
  4. Joannes Buijs  1650-1702 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Buijs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joannes Buijs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes Buijs

Merten Buijs
1578-????

Joannes Buijs
1613-1687

1636
Marten Buijs
1637-????
Jacques Buijs
1641-± 1687
Joannes Buijs
1650-1702

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Sint-Niklaas reg 1997 stuk 29 dd 2/6/1678 foto 317ev. Zie Ann Geerinck (CYNS-E2-AANV-0001.DOC) 1368/1369.

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Maurits (Huis van Oranje) was van 1585 tot 1625 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1613: Bron: Wikipedia
    • 24 april » Irokezen en Nederlanders (Jacob Eelckens en Hendrick Christiaenssen) sluiten in Nieuw-Amsterdam een handelsverdrag, dat bezegeld werd met een zilveren ketting en een wampum van respectievelijk Nederlandse en Indiaanse zijde.
    • 29 juni » Het Globe Theatre in Londen brandt tot de grond toe af, waarschijnlijk door een kanonschot tijdens een opvoering van 'Henry VIII', dat het rieten dak deed vlamvatten.

Over de familienaam Joannes Buijs


De publicatie Stamboom Baert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P.M. Baert, "Stamboom Baert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-baert/I21066.php : benaderd 13 januari 2026), "Joannes Buijs (1613-1687)".