Stamboom Baars » Maria Johanna Baars (1912-2001)

Persoonlijke gegevens Maria Johanna Baars 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Maria Johanna Baars

Zij is getrouwd met Josephus Cornelis Claes.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Johanna Baars?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Johanna Baars

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Rooms Katholiek

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 augustus 1912 lag tussen 9,6 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 30,8 mm neerslag. Er was 1,9 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 4 april » Tibet verklaart zich onafhankelijk van China.
    • 5 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Modena FC.
    • 6 april » De Duitse zwemmer Kurt Bretting verbetert in Brussel het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.02,4. Het oude record (1.02,8) stond sinds 15 april 1910 op naam van de Amerikaan Charles Daniels.
    • 16 april » Oprichting van de Kroatische voetbalclub RNK Split.
    • 5 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Ried.
    • 6 december » De Duitse archeoloog Ludwig Borchardt ontdekt bij opgravingen in Egypte de buste van Nefertiti.
  • De temperatuur op 24 november 2001 lag tussen 4,5 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 3,5 mm neerslag gedurende 13,1 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Bij een brand in een café in Volendam komen veertien jonge mensen om. Er vallen 180 gewonden.
    • 27 februari » Ontslag van de Italiaan Angelo Acerbi als nuntius in Nederland en benoeming van de Fransman François Bacqué tot zijn opvolger.
    • 4 augustus » De Noord-Koreaanse leider Kim Jong-il brengt een bezoek aan Rusland.
    • 30 augustus » Wim Duisenberg van de Europese Centrale Bank presenteert de eurobiljetten.
    • 14 september » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Almere City FC.
    • 17 november » Ibrahim Rugova wint de verkiezingen in Kosovo met bijna de helft van alle stemmen. Hashim Thaci volgt met een ruime achterstand.
  • De temperatuur op 29 november 2001 lag tussen 5,2 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 16,7 mm neerslag gedurende 15,8 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Een aardbeving treft El Salvador en kost ruim vierhonderd mensen het leven.
    • 22 februari » De Amerikaanse film Hannibal haalt de hoogste bezoekcijfers die ooit in Nederland bij een première zijn gerealiseerd.
    • 9 augustus » Terroristische aanslag in het Sbarro-pizzarestaurant van Jeruzalem, Israël.
    • 4 september » Tokyo DisneySea, het tweede attractiepark binnen het Tokyo Disney Resort, opent zijn deuren.
    • 15 oktober » Jennifer Capriati lost Martina Hingis na 73 weken af als de nummer één op de wereldranglijst der proftennissters; de Amerikaanse moet die positie na drie weken alweer afstaan aan haar landgenote Lindsay Davenport.
    • 17 november » Ibrahim Rugova wint de verkiezingen in Kosovo met bijna de helft van alle stemmen. Hashim Thaci volgt met een ruime achterstand.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1911 » Rico Bulthuis, Nederlands schrijver, journalist, poppenspeler, illustrator, fotograaf, ambtenaar en kunstcriticus († 2009)
  • 1911 » Johnny Eck, Amerikaans freakshow performer (onderste deel van zijn torso ontbrak) († 1991)
  • 1911 » Susi Lanner, Amerikaans-Oostenrijks zangeres en actrice († 2006)
  • 1914 » Heidi Kabel, Duits actrice en volkszangeres († 2010)
  • 1914 » Josep Escolà, Spaans voetballer († 1998)
  • 1914 » Kay Walsh, Brits actrice († 2005)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Baars

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Baars.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Baars.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Baars (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Baars is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerrit, "Stamboom Baars", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-baars/I671.php : benaderd 31 december 2025), "Maria Johanna Baars (1912-2001)".