Stamboom Baars » Frederik Johannes Gerrit Baars (1938-)

Persoonlijke gegevens Frederik Johannes Gerrit Baars 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Frederik Johannes Gerrit Baars

Hij is getrouwd met Ida Hensbergen.

Zij zijn getrouwd.

uit dit huwelijk 4 kinderen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frederik Johannes Gerrit Baars?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frederik Johannes Gerrit Baars

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Frederik Johannes Gerrit Baars


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Frederik Johannes Gerrit Baars



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 december 1938 lag tussen 3,2 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 10 april » In Oostenrijk wordt een referendum gehouden over de op 13 maart voltrokken Anschluss, de vereniging van Oostenrijk en Duitsland. Een overweldigende meerderheid geeft aan voorstander te zijn.
      • 26 mei » Adolf Hitler legt in Wolfsburg de eerste steen voor de fabriek van de "Kraft durch Freude"-wagen, het huidige Volkswagen.
      • 26 mei » Eerste uitzending van de AVRO-quiz Hersengymnastiek.
      • 9 oktober » Demonstratie van de eerste hoogtemeter op basis van radiogolven, in New York.
      • 30 oktober » Het hoorspel War of the Worlds van H.G. Wells, gemaakt door Orson Welles, wordt uitgezonden op de radio in Verenigde Staten; onder de luisteraars ontstaat paniek.
      • 9 november » (Reichs)kristallnacht, de eerste massale geweldpleging tegen Joden en hun eigendommen in nazi-Duitsland (in de nacht van 9 op 10 november).
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Baars

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Baars.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Baars.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Baars (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Baars is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gerrit, "Stamboom Baars", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-baars/I253.php : benaderd 29 december 2025), "Frederik Johannes Gerrit Baars (1938-)".