Stamboom Berry van Iersel » Beranger II van TOSCANE (± 900-± 966)

Persoonlijke gegevens Beranger II van TOSCANE 

Bron 1
  • Hij is geboren rond 900 in Arezzo, 6803, Arezzo, Toscana, Italië.
  • Beroep: Koning Italië ( Napels) ,Markies van Ivree , Graaf van Milaan.
  • Hij is overleden rond 966.

Gezin van Beranger II van TOSCANE

Hij is getrouwd met Willa van ARLES.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Beranger II van TOSCANE?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Beranger II van TOSCANE

Beranger II van TOSCANE
± 900-± 966


Willa van ARLES
± 916-± 970


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. http://www.graafschap-middeleeuwen.nl/ + Wikipedia

Over de familienaam Van TOSCANE


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van IERSEL, "Stamboom Berry van Iersel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-b-van-iersel/I7329.php : benaderd 5 maart 2026), "Beranger II van TOSCANE (± 900-± 966)".