Stamboom Berry van Iersel » Johannes Baptista Jan van Huijkelom (-< 1774)

Persoonlijke gegevens Johannes Baptista Jan van Huijkelom 


Gezin van Johannes Baptista Jan van Huijkelom

Hij is getrouwd met Catharina Rosa Peter van Eeten.

Zij zijn getrouwd op 22 mei 1735 te Tilburg, Noord-Brabant, Nederland.

Getuigen:
Dionisius Cornelis {Couwenbergh} (Denis) Couwenberg + Petrus Jan Adriaen {v.Eten} (Peter) Van Eeten

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Baptista Jan van Huijkelom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Baptista Jan van Huijkelom


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen


    Over de familienaam Van Huijkelom


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Berry van IERSEL, "Stamboom Berry van Iersel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-b-van-iersel/I4630.php : benaderd 14 februari 2026), "Johannes Baptista Jan van Huijkelom (-< 1774)".