Stamboom Berry van Iersel » Gerardus Petrus Wolfs (1880-1929)

Persoonlijke gegevens Gerardus Petrus Wolfs 


Gezin van Gerardus Petrus Wolfs

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Petrus Wolfs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerardus Petrus Wolfs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardus Petrus Wolfs

Gerardus Petrus Wolfs
1880-1929


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 maart 1880 lag rond de 6,9 °C. Er was 11 mm neerslag. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1880: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De aanleg van het Panamakanaal vangt aan.
      • 27 april » Clarke en Foster krijgen een patent op het eerste elektrische hoortoestel.
      • 3 juni » Alexander Graham Bell gebruikt zijn fotofoon voor de eerste keer om een draadloos telefoongesprek te verzenden.
      • 24 juni » Eerste uitvoering van O Canada, het lied dat later het volkslied van Canada zou worden.
      • 20 oktober » De Vrije Universiteit Amsterdam wordt opgericht.
      • 11 november » Ned Kelly, een Australische outlaw, wordt opgehangen in Melbourne.
    • De temperatuur op 10 oktober 1929 lag tussen 5,8 °C en 13,2 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 18 april » Het Paleis voor Volksvlijt in Amsterdam wordt door een grote brand verwoest.
      • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging en latere profvoetbalclub Achilles '29.
      • 29 juni » Ingebruikname van de eerste windtunnel, te Langley Field in Californië.
      • 15 juli » Paus Pius XI creëert één nieuwe kardinaal, de in 1996 zalig verklaarde Italiaanse aartsbisschop van Milaan Alfredo Ildefonso Schuster.
      • 23 juli » Inwijding van de Christus Koning-kathedraal in Reykjavik door kardinaal Willem Marinus van Rossum, prefect van de Propaganda Fide.
      • 30 september » Eerste bemande vlucht met een raketvliegtuig; aan boord is Fritz von Opel.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1875 » Suze Groeneweg, Nederlands politica († 1940)
    • 1877 » Pavel Bermondt-Avalov, Russisch krijgsheer († 1974)
    • 1879 » Josip Murn, Sloveens dichter († 1901)
    • 1886 » Jean Konings, Belgisch atleet († 1974)
    • 1889 » Pearl White, Amerikaans actrice († 1938)
    • 1896 » Lucia Lauria Vigna, Italiaanse, bij overlijden oudste inwoner van Europa († 2009)

    Bron: Wikipedia

    • 1911 » Jack Daniel (65), Amerikaans oprichter van de Jack Daniel's distilleerderij
    • 1914 » Carol I van Roemenië (75), koning van Roemenië (1866-1914)
    • 1914 » Domenico Ferrata (67), Italiaans nuntius in België en kardinaal-staatssecretaris
    • 1927 » Gustav Whitehead (53), Duits-Amerikaans luchtvaartpionier
    • 1933 » Jules Persyn (55), Vlaams schrijver
    • 1946 » Knut Stenborg (56), Zweeds atleet

    Over de familienaam Wolfs

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wolfs.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wolfs.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wolfs (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Berry van IERSEL, "Stamboom Berry van Iersel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-b-van-iersel/I166.php : benaderd 5 januari 2026), "Gerardus Petrus Wolfs (1880-1929)".