Stamboom Avontuur » NN Avontuur (1903-1903)

Persoonlijke gegevens NN Avontuur 

Bron 1

Gezin van NN Avontuur

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot NN Avontuur?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk NN Avontuur

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van NN Avontuur

Johannes Avontuur
± 1833-± 1904

NN Avontuur
1903-1903


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. kout en leurs en aanverwanten Web Site, levenloos avontuur, Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    2. Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: kout en leurs en aanverwanten Web Site
      Stamboom: kout Family Tree
      Auteur: pieter kout

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 juni 1903 lag tussen 11,4 °C en 26,5 °C en was gemiddeld 18,1 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (42%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 18 januari » Guglielmo Marconi brengt een radioverbinding tot stand tussen de Verenigde Staten en Engeland. Het was een bericht in morse van president Theodore Roosevelt aan de Engelse koning Edward VII.
      • 11 maart » België - Priester Adolf Daens houdt in het Parlement een toespraak tegen de Katholieke partij.
      • 27 mei » Opening nieuwe Koopmansbeurs van Amsterdam (Beurs van Berlage) door Koningin Wilhelmina
      • 7 oktober » Een Frans vissersschip uit Boulogne strandt bij Hoek van Holland, 13 doden.
      • 1 november » Het eerste nummer van het autotijdschrift de Auto verschijnt. Het is het officiële orgaan van de Nederlandsche Automobiel Club, die in 1913 de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club (KNAC) zou worden.
      • 18 november » De Verenigde Staten en Panama tekenen het Hay-Bunau Varilla Verdrag, dat de Verenigde Staten exclusieve rechten geeft over de Panamakanaalzone.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Avontuur

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Avontuur.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Avontuur.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Avontuur (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Avontuur is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Joke Avontuur, "Stamboom Avontuur", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-avontuur/I191.php : benaderd 15 februari 2026), "NN Avontuur (1903-1903)".