De temperatuur op 22 augustus 1958 lag tussen 13,8 °C en 19,9 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 1,5 uur zonneschijn (10%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
1 februari » Met een "Jupiter C"-raket lanceren de Amerikanen hun eerste kunstmaan, de "Explorer 1" (gewicht 14kg). De kunstmaan zal tot maart 1970 in een baan om de Aarde blijven.
14 maart » Eric Blom, Nederlands televisieregisseur
17 april » Expo '58 in Brussel opent haar deuren.
7 mei » Verheffing van het Apostolisch vicariaat Nederlands Guyana of Suriname tot Bisdom Paramaribo.
24 november » Mali wordt onafhankelijk.
9 december » Oprichting van de John Birch Society.
Dag van overlijden 5 juli 2015
De temperatuur op 5 juli 2015 lag tussen 15,7 °C en 28,2 °C en was gemiddeld 20,2 °C. Er was 5,8 uur zonneschijn (35%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
14 februari » Officieel gaat om 23.00 uur Nederlandse tijd het bestand in tussen Oekraïense regeringstroepen en milities enerzijds en de pro-Russische rebellen anderzijds.
22 maart » Opening van Plopsaqua in De Panne. Het is het zesde Plopsa-park.
13 mei » Chatsoftware Discord (software) wordt uitgebracht
12 augustus » Bij een explosie op het haventerrein van Tianjin komen 112 mensen om. Nog eens 95 mensen worden vermist, onder wie 85 brandweerlieden.
4 november » Indonesië sluit de luchthaven van Bali, een van de drukste internationale vliegvelden in het land, vanwege de uitbarsting van de vulkaan Rinjani op het nabijgelegen eiland Lombok.
15 november » Schaatser Pavel Kulizjnikov verbetert in Calgary het wereldrecord van Jeremy Wotherspoon op de 500 meter (34,03 seconden) met een tijd van 34,00 seconden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Peter Aurik, "Stamboom Aurik", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-aurik/I821.php : benaderd 7 maart 2026), "Johannes Cornelis Rijmers (1958-2015)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.