De temperatuur op 5 december 1904 lag tussen 7,4 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 9,2 °C. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
12 februari » Eerste editie van de Deense sensatiekrant Ekstra Bladet.
12 februari » In Amsterdam wordt de eerste tentoonstelling van de Rijwiel- en Automobielindustrie (RAI) geopend.
26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
1 mei » België en Frankrijk spelen beide de eerste voetbalinterland uit hun geschiedenis en spelen in Brussel met 3-3 gelijk.
10 augustus » Priesterwijding van Angelo Roncalli in Rome.
31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
Trouwdag 22 maart 1933
De temperatuur op 22 maart 1933 lag tussen -2,0 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
23 januari » De Afsluitdijk, die de Zuiderzee afsluit van de Noordzee, is klaar en wordt beperkt opengesteld voor betalend verkeer.
30 januari » Adolf Hitler wordt ingezworen als Kanselier van Duitsland.
15 februari » President Franklin Roosevelt ontsnapt ternauwernood aan een moordaanslag.
2 maart » King Kong gaat in New York in première
1 september » Oprichting Eindhovense hockeyclub Oranje Zwart.
17 oktober » De Duitse natuurkundige Albert Einstein vestigt zich in de Verenigde Staten, op de vlucht voor het nationaalsocialisme.
Dag van overlijden 11 april 1987
De temperatuur op 11 april 1987 lag tussen 4,1 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 12,2 mm neerslag gedurende 10,0 uur. Er was 3,9 uur zonneschijn (29%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: L. Arickx, "Stamboom Arickx", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-arickx/I1357.php : benaderd 2 maart 2026), "Maurits Arickx (1904-1987)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.