Stamboom Apool » Geeske Eizema (1865-1883)

Persoonlijke gegevens Geeske Eizema 

  • Zij is geboren op 13 mei 1865 in St Nicolaasga (Gem. Doniawerstal).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (1) toen kind (Janke Bijsterbosch) werd geboren (29 mei 1866).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (9) toen kind (Njaenkjen Bijsterbosch) werd geboren (28 augustus 1874).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (2) toen kind (Eize Bijsterbosch) werd geboren (18 maart 1868).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (13) toen kind (Jacob Bijsterbosch (Meintes)) werd geboren (15 juni 1878).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (4) toen kind (Geertje Bijsterbosch) werd geboren (17 april 1870).

    Waarschuwing Let op: Leeftijd bij trouwen (13 mei 1865) lag beneden de 16 jaar (0).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (6) toen kind (Anna Bijsterbosch (Meintes)) werd geboren (5 februari 1872).

  • Zij is overleden op 1 oktober 1883, zij was toen 18 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 mei 2009.

Gezin van Geeske Eizema

Zij is getrouwd met Meinte Bijsterbosch (Jacobs).

Zij zijn getrouwd op 13 mei 1865 te Doniawerstal (Frl).Bron 1


Kind(eren):

  1. Janke Bijsterbosch  1866-1882
  2. Eize Bijsterbosch  1868-????
  3. Tjeerd Bijsterbosch  1883-1884

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geeske Eizema?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Geeske Eizema


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Aktenummer: 13

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 mei 1865 lag rond de 17,3 °C. De winddruk was 2.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 44%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1865: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 15 april » Abraham Lincoln sterft aan zijn verwondingen die hij de vorige dag opliep.
    • 5 mei » De eerste treinroof vindt plaats in de buurt van North Bend, Ohio (Verenigde Staten).
    • 5 juli » De eerste maximumsnelheidswet wordt doorgevoerd in Groot-Brittannië.
    • 21 juli » Op het marktplein in Springfield, Missouri schiet Wild Bill Hickok Dave Tutt neer in wat wordt gezien als het eerste westernduel.
    • 18 december » Door aanname van het 13de amendement van de Amerikaanse grondwet wordt slavernij afgeschaft in de Verenigde Staten van Amerika.
    • 26 december » De percolator wordt uitgevonden door James Mason.
  • De temperatuur op 1 oktober 1883 lag rond de 10,4 °C. Er was 4 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Tijdens een storm bij het waddeneiland Borkum komen 121 vissers uit Paesens-Moddergat en Zoutkamp om het leven.
    • 13 april » Alfred Packer wordt schuldig bevonden aan kannibalisme.
    • 24 mei » Opening van de Brooklyn Bridge in New York in de Verenigde Staten.
    • 15 oktober » Inhuldiging van het Brusselse Justitiepaleis.
    • 18 november » Amerikaanse en Canadese spoorwegen stellen vier standaard tijdzones in voor het hele continent, waarmee een eind komt aan de verwarring door het gebruik van duizenden lokale tijdrekeningen.
    • 6 december » Het Londense warenhuis Harrods brandt af.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Eizema

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Eizema.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Eizema.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Eizema (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Apool is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Heres, "Stamboom Apool", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-apool/I1099524186.php : benaderd 10 januari 2026), "Geeske Eizema (1865-1883)".