Stamboom Apool » Aaltje Rietberg (1902-1993)

Persoonlijke gegevens Aaltje Rietberg 


Gezin van Aaltje Rietberg

Zij is getrouwd met Leendert ter Horst.

Zij zijn getrouwd op 23 oktober 1928 te Zwolle, zij was toen 25 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aaltje Rietberg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aaltje Rietberg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aaltje Rietberg

Aaltje Rietberg
1902-1993

1928

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Aktenummer: 210

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 december 1902 lag tussen -5,1 °C en -1,8 °C en was gemiddeld -3,9 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Het Londense publiek staat versteld bij de demonstratie van de eerste stofzuiger door Hubert Booth.
    • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
    • 19 april » De pogrom van Chisinau.
    • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
    • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
    • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
  • De temperatuur op 23 oktober 1928 lag tussen 6,1 °C en 13,0 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 2,5 mm neerslag. Er was 1,0 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 28 februari » De Indiase natuurkundige Chandrasekhara Raman ontdekt het naar hem vernoemde ramaneffect.
    • 14 maart » Florentino Feliciano, Filipijns rechtsgeleerde en rechter († 2015)
    • 15 mei » Mickey Mouse heeft zijn eerste optreden in de tekenfilm Plane Crazy.
    • 7 juni » Karel Dubois, een kanunnik uit Roeselare, sticht de KSA als onderdeel van de Katholieke Actie (KA) en vervanger van de AKVS.
    • 28 juli » Prins Hendrik opent de Olympische Spelen in Amsterdam.
    • 1 november » In Bergamo wordt het Stadio Atleti Azzurri d'Italia officieel geopend.
  • De temperatuur op 19 december 1993 lag tussen 7,3 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 11,7 mm neerslag gedurende 7,9 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
    • 4 januari » De vroegere president van Litouwen, Vytautas Landsbergis, trekt zich terug als kandidaat voor de presidentsverkiezingen van 14 februari.
    • 7 maart » Het Rwandees Patriottisch Front en de regering van Rwanda tekenen een staakt-het-vuren in Dar-es-Salaam, Tanzania.
    • 31 mei » Wijziging van de naam van het aartsbisdom Esztergom in Hongarije in aartsbisdom Esztergom-Boedapest.
    • 21 november » De Chileense voetballer Lukas Tudor scoort zeven keer namens Universidad Católica in het competitieduel tegen CD Antofagasta (8-3).
    • 2 december » Drugsbaron Pablo Escobar wordt doodgeschoten in Medellín (Colombia).
    • 7 december » In Zuid-Afrika wordt de overgangsraad geïnstalleerd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Rietberg

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rietberg.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rietberg.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rietberg (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Apool is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Heres, "Stamboom Apool", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-apool/I1099522793.php : benaderd 24 februari 2026), "Aaltje Rietberg (1902-1993)".