Stamboom Apool » Hendrikus van Ommen (1920-2008)

Persoonlijke gegevens Hendrikus van Ommen 


Gezin van Hendrikus van Ommen

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrikus van Ommen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrikus van Ommen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrikus van Ommen

Jan van Ommen
1843-1892

Hendrikus van Ommen
1920-2008


(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 augustus 1920 lag tussen 11,2 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 6,8 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 17 mei » Het eerste verkeersvliegtuig landt op Schiphol
    • 15 augustus » Oprichting van de Albanese voetbalclub SK Tirana.
    • 4 oktober » Oprichting van de Tunesische sportvereniging Club Africain.
    • 4 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Bella Vista in de hoofdstad Montevideo.
    • 11 december » De staat neemt de spoorwegmaatschappijen Hollandsche IJzeren Spoorweg-Maatschappij en de Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen over.
    • 16 december » Een aardbeving in Kansu in China (8,5 op de schaal van Richter) eist 180.000 levens.
  • De temperatuur op 21 november 2008 lag tussen 0,8 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 9,4 mm neerslag gedurende 7,1 uur. Er was 3,6 uur zonneschijn (42%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
    • 1 maart » De finale van Idols 4 wordt gehouden, gepresenteerd door Martijn Krabbé en Wendy van Dijk.
    • 27 juni » De Vlaamse regering beslist om een grondig onafhankelijk onderzoek te laten uitvoeren naar de alternatieven voor de Oosterweelverbinding inclusief de Lange Wapperbrug.
    • 14 juli » De Belgische premier Yves Leterme biedt het ontslag van zijn regering aan bij koning Albert II.
    • 29 september » Het einde van de papieren editie van de gratis krant DAG wordt aangekondigd.
    • 3 november » De VRT stopt met analoge uitzending onder de term Weg Met Sneeuw Op Je Tv
    • 26 november » Tien gelijktijdig gepleegde terroristische aanslagen worden gepleegd in de Indiase stad Bombay
  • De temperatuur op 25 november 2008 lag tussen -1,9 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 3,8 uur zonneschijn (45%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
    • 3 januari » De olieprijs komt voor het eerst boven 100 dollar per vat.
    • 3 januari » Het Britse farmaceutisch bedrijf GlaxoSmithKline heeft een vaccin tegen het vogelgriepvirus H5N1 ontwikkeld.
    • 21 februari » Een twintigtal Vlaamse linkse intellectuelen houdt onder de naam Gravensteengroep een pleidooi voor onafhankelijkheid van Vlaanderen.
    • 2 april » De Verenigde Naties roept 2 april als Wereldautismedag in het leven.
    • 15 mei » Californië wordt de tweede staat in de Verenigde Staten, na Massachusetts, die homohuwelijken toestaat.
    • 28 december » Schaatsster Elma de Vries wordt achter Ireen Wüst tweede op het NK allround en wint later op de dag de eerste marathon op natuurijs van het seizoen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Ommen


De publicatie Stamboom Apool is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Heres, "Stamboom Apool", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-apool/I1099499947.php : benaderd 13 maart 2026), "Hendrikus van Ommen (1920-2008)".