Stamboom Apool » Niesje Pruim (1917-2011)

Persoonlijke gegevens Niesje Pruim 


Gezin van Niesje Pruim

Zij is getrouwd met Teunis Eikelboom.

Zij zijn getrouwd op 6 april 1944 te Zwollerkerspel (Gem. Zwolle), zij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Niesje Pruim?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Niesje Pruim


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 december 1917 lag tussen -1,4 °C en 0,8 °C en was gemiddeld -0,2 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 25 januari » De Maagdeneilanden (Deens-West-Indië) worden voor 25 miljoen dollar aan de Verenigde Staten verkocht.
    • 27 januari » Coen de Koning wint voor de tweede keer in successie de Elfstedentocht. Hij doet dit in een parcoursrecord van 9 uur en 53 minuten.
    • 13 februari » De Nederlandse danseres Margaretha Geertruida Zelle, beter bekend als Mata Hari, wordt in Parijs op verdenking van spionage aangehouden. Daar wordt ze ter dood veroordeeld op 25 juni van hetzelfde jaar.
    • 30 april » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Progreso.
    • 14 september » Na de revolutie in februari van 1917 wordt de republiek in Rusland uitgeroepen.
    • 6 december » Bij de grootste niet-nucleaire explosie in de geschiedenis komen in Halifax meer dan 1900 mensen om.
  • De temperatuur op 6 april 1944 lag tussen 5,0 °C en 6,9 °C en was gemiddeld 5,8 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 13 juli » In Sneek begint de Sneker Bloednacht waarin vier inwoners van Sneek werden geliquideerd als vergelding voor de moord op Gaele van der Kooij, een lid van de Nationalsozialistisches Kraftfahrkorps.
    • 5 augustus » Tussen Hoogeveen en Beilen wordt een trein beschoten door Amerikaanse vliegtuigen. Er komen 43 mensen om, ongeveer 160 raken gewond.
    • 25 augustus » Tweede Wereldoorlog: Parijs wordt bevrijd door de geallieerden.
    • 9 september » Bulgarije wordt bevrijd door de Sovjet-Unie.
    • 12 september » In Limburg begint de bevrijding van Nederland. Noorbeek wordt als eerste gemeente van Nederland bevrijd door de geallieerden.
    • 7 november » Franklin D. Roosevelt wordt voor een vierde termijn als president van de VS gekozen, een unicum in de Amerikaanse geschiedenis.
  • De temperatuur op 16 februari 2011 lag tussen 2,0 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 8,1 uur zonneschijn (81%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 9 januari » Zuid-Soedan kiest voor onafhankelijkheid.
    • 7 april » In de Efteling wordt de attractie Raveleijn geopend.
    • 24 juni » Op de Vlaamse televisiezender Eén (televisiezender) is het showbizzprogramma De Rode Loper voor het laatst te zien.
    • 7 juli » Tijdens de bouw voor uitbreiding van het voetbalstadion van FC Twente, De Grolsch Veste, stort een gedeelte van het dak in; er zijn twee dodelijke slachtoffers en 14 gewonden te betreuren.
    • 24 juli » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de 43ste editie van de strijd om de Copa América door Paraguay in de finale met 3-0 te verslaan.
    • 25 juli » Een spandoek met de tekst 'Mladic vrij!' kost de Roemeense voetbalbond 15.000 euro. Supporters hadden het spandoek opgehangen tijdens de EK-kwalificatiewedstrijd Roemenië-Bosnië op 3 juni.
  • De temperatuur op 21 februari 2011 lag tussen -4,6 °C en 2,1 °C en was gemiddeld -1,9 °C. Er was 9,0 uur zonneschijn (87%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 4 april » In Haïti wint zanger Michel Martelly, ook bekend als Sweet Micky, de tweede ronde van de presidentsverkiezingen van voormalig first lady Mirlande Manigat.
    • 9 april » In het Familiepark Drievliet worden de attracties Kwal, Nautilus, Draaikolk en Glijbaan Brigade geopend.
    • 11 april » Bij een bomaanslag in Minsk vallen elf doden en 125 gewonden.
    • 13 mei » De VN Veiligheidsraad neemt Resolutie 1981 unaniem aan, en verlengde de VN-vredesmacht in Ivoorkust met tweeënhalve maand.
    • 1 juni » FARC-commandant Guillermo Torres wordt opgepakt in Venezuela, zo maakt president Juan Manuel Santos van Colombia bekend.
    • 14 november » De Europese Unie staat het gebruik van zoetstof uit de steviaplant toe.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1910 » Herman van der Horst, Nederlands filmregisseur, producent en scenarioschrijver († 1976)
  • 1910 » Paul Bowles, Amerikaans schrijver, dichter en componist († 1999)
  • 1911 » Walt Brown, Amerikaans autocoureur († 1951)
  • 1914 » Jo Van Fleet, Amerikaans actrice († 1996)
  • 1919 » David Willcocks, Brits organist, componist en koordirigent († 2015)
  • 1922 » Marc Sleen, Vlaams striptekenaar († 2016)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Pruim

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pruim.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pruim.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pruim (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Apool is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Heres, "Stamboom Apool", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-apool/I1099494157.php : benaderd 27 februari 2026), "Niesje Pruim (1917-2011)".