Stamboom Anink » Maria Papenburg (-1955)

Persoonlijke gegevens Maria Papenburg 


Gezin van Maria Papenburg

Zij had een relatie met (Niet openbaar).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Papenburg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Papenburg

Evert Papenburg
± 1842-± 1931
Margaretha Hilhorst
± 1852-± 1922
Maria Poort
± 1856-1933
Piet Papenburg
± 1895-????

Maria Papenburg
-1955


(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Genlias via Genlias Monitor, S5000, Het Utrechts Archief, gemeente Soest, toegangnummer 1221-1, inventarisnummer 1939, Overlijdensakte, nummer 20, 21-01-1955
      Data van Genlias (http://www.genlias.nl/) via Genlias Monitor (http://www.genliasmonitor.nl/).

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 januari 1955 lag tussen -9,3 °C en -0,7 °C en was gemiddeld -5,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 3,1 uur zonneschijn (37%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
      • 6 mei » De Duitse Bondsrepubliek treedt toe tot de NAVO.
      • 17 mei » Het derde kabinet Drees komt ten val nadat de ontwerphuurwet door de Tweede Kamer is verworpen.
      • 16 juni » Paus Pius XII excommuniceert Juan Perón.
      • 21 september » Voor het eerst is er een Nederlandse voetbalclub in een Europacuptoernooi actief. PSV verliest uit met 6-1 van Rapid Wien.
      • 4 oktober » De Citroën DS19 wordt gepresenteerd.
      • 6 oktober » De Franse autofabrikant Citroën introduceert de Citroën DS.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Papenburg


    De publicatie Stamboom Anink is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bastiaan Anink, "Stamboom Anink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-anink/I4582.php : benaderd 17 maart 2026), "Maria Papenburg (-1955)".