Stamboom Anink » Hendrika van Esse

Persoonlijke gegevens Hendrika van Esse 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 juli 2007.

Gezin van Hendrika van Esse

Zij had een relatie met Jakob van Maren.


Kind(eren):

  1. Peter van Maren  1876-????
  2. Hendrika van Maren  1877-????
  3. Hendrika van Maren  1879-????
  4. Johanna van Maren  1889-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika van Esse?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika van Esse

Hendrika van Esse
????-



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Esse

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Esse.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Esse.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Esse (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Anink is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bastiaan Anink, "Stamboom Anink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-anink/I2101.php : benaderd 6 februari 2026), "Hendrika van Esse".