Stamboom Anink » Franciscus Johannes Bernardus "Frans" Anink (1915-2002)

Persoonlijke gegevens Franciscus Johannes Bernardus "Frans" Anink 

Bron 1

Gezin van Franciscus Johannes Bernardus "Frans" Anink

Hij is getrouwd met Johanna Christina Maria Wanders.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 20 juli 1942, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus Johannes Bernardus "Frans" Anink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franciscus Johannes Bernardus "Frans" Anink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franciscus Johannes Bernardus Anink


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Overlijden Leonardus Joseph Alexander Maria Anink, WIE35626595

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 juli 1915 lag tussen 14,0 °C en 24,2 °C en was gemiddeld 18,3 °C. Er was 8,2 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
      • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
      • 20 februari » (VS) - Onder het motto Panama-Pacific wordt in San Francisco de 20e wereldtentoonstelling geopend.
      • 24 juli » De stoomboot Eastland slaat om bij Chicago als bijna alle passagiers naar één zijde van het schip lopen: 844 mensen komen om.
      • 5 augustus » Duitse troepen nemen de Poolse hoofdstad Warschau in.
      • 28 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Kout-El-Mara in Mesopotamië.
    • De temperatuur op 20 juli 1942 lag tussen 12,9 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 4,2 mm neerslag gedurende 1,0 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
      • 15 februari » Rond half vijf 's ochtends liep Hr. Ms. Van Ghent, door een navigatiefout, aan de grond in Stolze-straat op het kustrif van het eiland Bamidjo.
      • 27 februari » De Slag in de Javazee vond plaats waarbij de schout-bij-nacht Karel Doorman op 28 februari 1942 om het leven kwam.
      • 28 februari » Hr. Ms. De Ruyter zinkt en Karel Doorman gaat met zijn schip ten onder.
      • 28 februari » Japanse troepen landen op Java, het laatste Nederlandse bolwerk in Oost-Indië.
      • 1 juli » Het Centraal Vluchtelingenkamp Westerbork komt onder het bestuur van de Duitsers als Doorgangskamp Westerbork.
      • 6 juli » Anne Frank en de rest van haar familie duiken onder op de zolder van haar vaders kantoor in Amsterdam.
    • De temperatuur op 28 februari 2002 lag tussen 3,6 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was 5,3 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Er was 5,1 uur zonneschijn (47%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
      • 25 januari » Wikipedia schakelt over op PHP-software.
      • 1 april » Zuidwest-Somalië verklaart de onafhankelijkheid en wil een autonome regio zijn tot het Oost-Afrikaanse land weer stabiel is.
      • 19 juni » Steve Fossett begint zijn soloballonvlucht rond de wereld.
      • 9 juli » Drieënvijftig Afrikaanse landen verenigen zich in een Afrikaanse Unie.
      • 15 juli » De zogenoemde "Amerikaanse Taliban" John Walker Lindh pleit schuld aan het helpen van de vijand en bezit van explosieven. Hij wordt veroordeeld tot twintig jaar gevangenisstraf.
      • 28 november » Bij een aanslag op een hotel in Mombassa vallen 13 doden en 80 gewonden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Anink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Anink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Anink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Anink (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Anink is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bastiaan Anink, "Stamboom Anink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-anink/I200.php : benaderd 12 januari 2026), "Franciscus Johannes Bernardus "Frans" Anink (1915-2002)".