De temperatuur op 25 december 1922 lag tussen 0,4 °C en 3,6 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was 2,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
16 februari » Het Rotterdams Nieuwsblad begint als eerste dagblad met een strip, Nieuwe Oostersche Sprookjes, van de hand van Henk Backer.
14 april » De Nederlandse Bachvereniging voert voor de eerste keer de Matthäus-Passion uit in de Grote Kerk van Naarden.
8 juni » Huwelijk van koning Alexander I van Joegoslavië en prinses Marie van Hohenzollern-Sigmaringen in Belgrado.
12 september » Opening van het Stade Marcel Picot in de Franse stad Tomblaine.
26 november » Howard Carter en Lord Carnarvon betreden de tombe van de Egyptische farao Toetanchamon.
Trouwdag 16 april 1960
De temperatuur op 16 april 1960 lag tussen 0,2 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 6,0 uur zonneschijn (43%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
22 maart » Arthur Schawlow en Charles Townes verkrijgen patent op de laser.
27 april » De Nederlandse regering besluit tot het zenden van troepen naar Nederlands-Nieuw-Guinea.
6 juni » Benoeming van de Duitse kardinaal Augustin Bea tot eerste president van het Secretariaat voor de eenheid onder de Christenen van de Romeinse Curie.
11 augustus » Tsjaad wordt op een vreedzame manier onafhankelijk van Frankrijk.
12 oktober » De Russische premier Nikita Chroesjtsjov slaat tijdens een vergadering van de Verenigde Naties met zijn schoen op zijn lessenaar.
25 november » In opdracht van dictator Trujillo worden 3 van de verzetsstrijders van de zusters Mirabal vermoord.
Dag van overlijden 19 december 1999
De temperatuur op 19 december 1999 lag tussen -3,0 °C en 3,9 °C en was gemiddeld 0,3 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 2,2 uur. Er was 3,2 uur zonneschijn (41%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: C. Angenent, "Stamboom Angenent", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-angenent/I193.php : benaderd 27 januari 2026), "Thomas Anthony Angenent (1922-1999)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.