Stamboom Andersen » Jacob Brak (1860-1916)

Persoonlijke gegevens Jacob Brak 

  • Hij is geboren op 25 februari 1860 in Zegveld.
    Jacob Brak
    Geboortedatum
    25-02-1860
    Geboorteplaats
    Zegveld
    Geslacht
    Man
    Vader
    Jacob Brak
    Moeder
    Joanna Roest
    Gebeurtenis
    Geboorte
    Datum
    25-02-1860
    Gebeurtenisplaats
    Zegveld
    Documenttype
    BS Geboorte
    Erfgoedinstelling
    Het Utrechts Archief
    Plaats instelling
    Utrecht
    Collectiegebied
    Utrecht
    Archief
    481
    Registratienummer
    772-06
    Aktenummer
    7
    Registratiedatum
    27-02-1860
    Akteplaats
    Zegveld
    Collectie
    Burgerlijke Stand van de gemeenten in de provincie Utrecht 1811-1902
    Boek
    Zegveld 1860
  • Hij is overleden op 1 september 1916 in Loosduinen, hij was toen 56 jaar oud.
    Overledene
    Jacob Brak
    Geboorteplaats
    Zegveld
    Leeftijd
    56 jaar
    Vader
    Jacob Brak
    Moeder
    Johanna Maria Roest
    Partner
    Jannigje Geitenbeek
    Gebeurtenis
    Overlijden
    Datum
    10-09-1916
    Gebeurtenisplaats
    Loosduinen
    Documenttype
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling
    Haags Gemeentearchief
    Plaats instelling
    Den Haag
    Collectiegebied
    Zuid-Holland
    Archief
    0374-01
    Registratienummer
    2337
    Aktenummer
    1916-124
    Registratiedatum
    11-09-1916
    Akteplaats
    Loosduinen
    Collectie
    Archieven van de gemeente Loosduinen
    Boek
    Overlijdensakten Loosduinen
  • Een kind van Jacob Brak en Joanna Roest
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 januari 2022.

Gezin van Jacob Brak

Hij is getrouwd met Jannigje Geitenbeek.

Zij zijn getrouwd op 21 december 1893 te Kamerik, hij was toen 33 jaar oud.

Bruidegom
Jacob Brak
Geboorteplaats
Zegveld
Leeftijd
33
Bruid
Jannigje Geitenbeek
Geboorteplaats
Vleuten
Leeftijd
23
Vader van de bruidegom
Jacob Brak
Moeder van de bruidegom
Joanna Roest
Vader van de bruid
Hendrik Geitenbeek
Moeder van de bruid
Anna Adriana Wilhelmina Geertruida Pak
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
21-12-1893
Gebeurtenisplaats
Kamerik
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Het Utrechts Archief
Plaats instelling
Utrecht
Collectiegebied
Utrecht
Archief
481
Registratienummer
233-03
Aktenummer
12
Registratiedatum
21-12-1893
Akteplaats
Kamerik
Collectie
Burgerlijke Stand van de gemeenten in de provincie Utrecht 1811-1902
Boek
Kamerik 1893

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob Brak?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacob Brak

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob Brak


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 februari 1860 lag rond de -3,6 °C. De winddruk was 0.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 18 maart 1858 tot 23 februari 1860 was er in Nederland het kabinet Rochussen - Van Bosse met als eerste ministers J.J. Rochussen (conservatief-liberaal) en Mr. P.P. van Bosse (liberaal).
    • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
    • In het jaar 1860: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
      • 23 maart » Executie van Ype Baukes de Graaf, de laatste voltrekking van de doodstraf in Friesland in vredestijd.
      • 10 mei » Ontdekking van cesium door Robert Bunsen en Gustav Kirchhoff.
      • 19 juni » Een van de grootste branden die Leeuwarden ooit troffen, vindt plaats bij de Prins Frederikkazerne.
      • 13 augustus » Moord op vorst Danilo II van Montenegro in Kotor. Hij wordt opgevolgd door zijn neef Nicolaas I.
      • 31 oktober » Executie in Maastricht van Johannes Nathan, de laatste Nederlander die in vredestijd is geëxecuteerd.
      • 26 december » In stadion Hallam Pitch in Sheffield wordt de eerste voetbalwedstrijd gespeeld en die gaat tussen Sheffield FC en Hallam FC.
    • De temperatuur op 21 december 1893 lag rond de 3,9 °C. Er was 8 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 10 maart » Ivoorkust wordt een Franse kolonie.
      • 25 juli » Opening van het Kanaal van Korinthe.
      • 11 augustus » De Amerikaan Arthur Augustus Zimmerman wordt in Chicago (Illinois) de eerste wereldkampioen wielrennen op de baan.
      • 16 november » Oprichting van de Tsjechische voetbalclub Sparta Praag.
      • 16 december » Wereldpremière van Antonín Dvořáks symfonie Uit de Nieuwe Wereld
      • 23 december » Eerste opvoering van de Duitse opera Hänsel und Gretel.
    • De temperatuur op 1 september 1916 lag tussen 11,6 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 2,6 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 10 januari » Rusland opent een offensief in de Kaukasus tegen de Duitse troepen.
      • 13 januari » Door een zware storm breekt de Zuiderzeedijk op drie plaatsen door.
      • 21 februari » Frankrijk - begin van de Slag om Verdun.
      • 12 oktober » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Club América.
      • 29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren
      • 1 december » De Franse priester en kluizenaar Charles de Foucauld (58) wordt bij een overval van leden van de Touareg in zijn hut in Tamanrasset in Algerije doodgeschoten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Brak

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Brak.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Brak.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Brak (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Andersen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Olaf Andersen, "Stamboom Andersen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-andersen/I7104.php : benaderd 13 januari 2026), "Jacob Brak (1860-1916)".