Stamboom van de familie Amsen in Nederland » Johannes Hermanus Fredericus Seveke (1848-????)

Persoonlijke gegevens Johannes Hermanus Fredericus Seveke 

  • Hij is geboren in het jaar 1848 in Amsterdam.

Gezin van Johannes Hermanus Fredericus Seveke

Hij is getrouwd met Ludovica Antonia Maria Beerendonk.

Zij zijn getrouwd op 29 mei 1873 te Amsterdam, hij was toen 25 jaar oud.


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Seveke

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Seveke.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Seveke.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Seveke (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom van de familie Amsen in Nederland is opgesteld door JJR Amsen (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
JJR Amsen, "Stamboom van de familie Amsen in Nederland", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-amsen/I1075.php : benaderd 22 januari 2026), "Johannes Hermanus Fredericus Seveke (1848-????)".