Stamboom Amorison » Wouter Wisses (1715-1779)

Persoonlijke gegevens Wouter Wisses 


Gezin van Wouter Wisses

Hij is getrouwd met Wijtske Innes.

Zij zijn getrouwd op 27 oktober 1741, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Inne Wouters Wielinga  1748-1814 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wouter Wisses?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wouter Wisses

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wouter Wisses

Wisse Wiegers
1688-1760

Wouter Wisses
1715-1779

1741

Wijtske Innes
1716-1791


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Wouter Wisses



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 oktober 1779 lag rond de 12,0 °C. Er was 22 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het west-noord-westen. Typering van het weer: regen half bewolkt. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1779: Bron: Wikipedia
      • 12 april » Spanje neemt deel aan de Amerikaanse Onafhankelijkheidsoorlog met het Verdrag van Aranjuez
      • 13 mei » Beierse Successieoorlog eindigt met het Verdrag van Teschen dat in Cieszyn gesloten wordt tussen Oostenrijk en Pruisen. Oostenrijk kreeg de Innviertel en deed afstand van de rest van Beieren.
      • 6 december » Première van de opera L'isola disabitata van Joseph Haydn.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Wisses

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wisses.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wisses.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wisses (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Amorison is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rene Debets, "Stamboom Amorison", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-amorison/I158.php : benaderd 15 januari 2026), "Wouter Wisses (1715-1779)".