Stamboom Alta » Joukje ALTA (1899-1974)

Persoonlijke gegevens Joukje ALTA 


Gezin van Joukje ALTA

Zij had een relatie met Dominicus TERPSTRA.

Info: Cora Niehof-Terpstra E-Mail: (XXXXX@XXXX.XXX)
Comments: Ik ben de kleindochter van Joukje Alta geb.1-11-1899 Den Haag-overl27-4-1974 in A'dam. zij was getrouwd met Dominicus Terpstra geb.19-12-1894 A'dam overl.28-2-1986. Zij hadden 2 kinderen Jacoba Henriette geb.19-8-1925 A'dam overl 22-12-2001 A'dam en Ulderik Terpstra geb.6-8-1927 Rotterdam en overl 30-6-1988 te Purmerend.(mijn vader dus) De ouders van Joukje Alta waren Uldrik Alta en Boukje Feenstra.
Ik hoop dat U deze informatie kunt gebruiken in de stamboom Alta.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joukje ALTA?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joukje ALTA

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joukje ALTA


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Joukje ALTA



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 november 1899 lag rond de 8,3 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 73%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Queens en Staten Island gaan samen met New York.
      • 17 januari » De Verenigde Staten annexeren Wake in de Stille Oceaan.
      • 23 januari » Inauguratie van Emilio Aguinaldo als president van de Constitutionele Republiek der Filipijnen.
      • 14 maart » Terugkeer van de Belgica, het expeditieschip waarmee Adrien de Gerlache het Zuidpoolgebied verkende.
      • 3 mei » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Ferencvárosi TC.
      • 22 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HV Victoria.
    • De temperatuur op 27 april 1974 lag tussen -0,2 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 3,1 uur zonneschijn (21%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1974: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,5 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Aleksandr Solzjenitsyn wordt door de Sovjet-Unie zijn staatsburgerschap ontnomen en uitgewezen.
      • 15 mei » Verkiezing van Walter Scheel tot vierde bondspresident van West-Duitsland.
      • 19 mei » Valéry Giscard d'Estaing wint de presidentsverkiezingen in Frankrijk van François Mitterrand met 50,8 tegen 49,1%.
      • 29 mei » Feyenoord wint als eerste Nederlandse club de UEFA Cup door in De Kuip met 2-0 van Tottenham Hotspur te winnen.
      • 14 juni » De allereerste rode kaart in het voetbal wordt uitgereikt aan de Chileen Carlos Caszely op het WK.
      • 30 juli » De Zender Konstantynów, in het Westen bekend als Radio Warschau, begint haar officiële radioprogrammering.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1892 » Aleksandr Aljechin, Russisch schaakgrootmeester († 1946)
    • 1898 » Arthur Legat, Belgisch autocoureur († 1960)
    • 1900 » Eugenio Bossilkov, bisschop en martelaar († 1952)
    • 1901 » Lew Childre, Amerikaans countrymusicus en presentator († 1961)
    • 1902 » Eugen Jochum, Duits dirigent († 1987)
    • 1905 » Aldo Fabrizi, Italiaans acteur en filmregisseur († 1990)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam ALTA

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam ALTA.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over ALTA.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam ALTA (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Alta is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Martin Alta, "Stamboom Alta", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-alta/I961.php : benaderd 17 januari 2026), "Joukje ALTA (1899-1974)".